Rati00n

Itouch-auto pakroviklis

Rekomenduojami pranešimai

Taigi turiu itouch 1g,ir nusipirkau automobilini pakrovikli i kuri kisasi usb.Jis atrodo stai taip http://www.everymobilephone.co.uk/usb_car_charger.jpg .Taigi,jis turi tris kistukus,viena apvalus,kuris palaiko 12V,ir du usb,vienas mini kurie palaiko 5v.As itouch jungciau i 5V usb kuris palaiko 500ma.Zodziu,klausimas toks,ar uzteks man 500 ma itouch pasikrauti masinoje arba lektuve,ir dar skaiciau kad galima sudeginti savo aparata kraunama net jeigu per mazai amperu,nors man atrodo nelogiska bet ar tai gali buti tiesa,juk turetu buti koks rezistorius,ar kasnors panasaus.Aciu uz atsakymus ;)

Redagavo Rati00n

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali naudot drąsiai, manau. Man teko naudot draugo USB įkroviklį (mašininis/buitinis - rozetinis). Labai puikiai veikia. Gauna 12V įtampą, o kokio stiprio srovę paduoda – bala žino. Esmė ta, kad beveik 100% tikimybė, kad paduoda stiprį tokį, koks priklauso USB standartui, mat tokio tipo pakrovėjas ir yra. Galų gale – iPod'as nėra toks kvailas daiktas, ir jei jam duotų blogą stiprį, manau, pats greit atjungtų grandinę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.