Venox2008

[Wii] Munchables

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Žaidimas Munchables - tai žaidimas ant kurio nereikia labai stipriai mastyti, reikia tik Kramtyti - viską kas pasitaiko tavo kelyje :) Primena Pacman'a? Taip ir net labai! Tik šitas man asmeniškai žymiai įdomesnis, na juk nėra ir ko norėti, juk tiek laiko praėjo nuo Pacmano pasirodymo, juk laikai keičiasi, lengvai šiuolaikinei žaidėjų kartai lengvai neitiksi... :)

 

Žaidimo metu valdysime įdomius padarėlius Munchables, kurie tik valgo, valgo ir.. valgo :) patikėkit manim.. Valgo jie pagrinde daržoves, monstrus - daržoves ir auga, keliasi padarėlių levelis ir kuo didesnis levelis tuo tampi vis didesnis, vaizdas vis labiau tolsta, kol tampi didelis kaip king kongas :) Beje bus ir didelių daržovių monstrų, kurie turės pvz. 14 levelį, tada teks ieškoti bei privalgyti daug mažesnių už save daržovių monstrų, kad galima būtų suvalgyti tą didelį monstrą ir t.t :)

 

Grafika: grafika graži, spalvota, na žodžiu jaučiasi, kad darbo įdėta ir koks nors j**anas atsiprašant portas nuo kur nors nuimtas. :)

 

Geimplėjus: man asmeniškai jis patiko, šiaip esu išrankus žaidėjas. Bet ko nežaidžiu, o jei nepatinka, iškart numetu, bet šitas, kaip ir nemažai Wii žaidimų, paprasčiausiai įtraukė ir jau nieko nepadarysi.. Jis nors ir atrodo paprastas kaip pekmenas, bet taip nėra, žaidime yra ir platformingo, bei kartais tenka ir pagalvoti, yra ir kovos su bosais. Beje galima savo heroju ir customise'inti (t.y pakeisto jo rūbus, aksesuarus žaidimo eigoje)..

 

Baigiamasis žodis: žodžiu paprastas nepaprastai žaidimas, tinkantis įvairaus amžiaus žmonėms, bei tiems kam patinka pekmeno stiliaus žaidimas (arba platformeriai). Nesitikėkite super mario galaxy, nes to čia nerasite, bet žaidimas yra vertas dėmesio... Taip, kad pradėkit jau kramsnoti :)

 

 

Mano vertinimas:

 

grafika: 8/10

geimplėjus: 8/10

valdymas: 8/10

valdymas: 8/10

 

Žaidimo vertinimai užsienyje

 

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo Venox2008

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.