Moo

Keitimas PSP ->>>> ...

Rekomenduojami pranešimai

Taigi turiu PSP 1003 5B su sudaužytu ekranu. Sutaisius ir atrišus įmanoma manau gaut 300lt, nes būklė gera, 4GB ir 1GB kortos.

Man siųlo keist į iPod shuffle 3g 2GB, ir samsung subą.

Subo foto: http://img96.imageshack.us/img96/3323/nuotrauka1105.jpg

MP3 foto: http://img180.imageshack.us/g/nuotrauka1079.jpg/

 

Ar apsimoka?

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu 300 tikrai negausi sutvarkes. Reik ziuret kiek subas kainuoja, nes iPod tai ziauriai sudroztas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu 300 tikrai negausi sutvarkes. Reik ziuret kiek subas kainuoja, nes iPod tai ziauriai sudroztas

Sake ebay'ui mate daugiau negu už 100lt, bet pats mokėjo 36 svarus, dabar apie sake 100vertas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pasiskaiciuok, jei pats zadi gauti 300LT (abejoju) uz suba 100LT, o uz ta sudrozta iPod'a nezinau, daugiau 50LT neduociau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pasiskaiciuok, jei pats zadi gauti 300LT (abejoju) uz suba 100LT, o uz ta sudrozta iPod'a nezinau, daugiau 50LT neduociau..

nu sakykim gaunas 150lt. tai apsimoka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei sub'as, ir iPod'as reikalingas - keisk.

iPod'e ne išvaizdą (bent man), o muzikos kokybė.

Pats turiu 2nd iPod shuffle, ir išvaizdą man nesvarbi, nors ir gera yra, o svarbu muzikos kokybė.

Simple.:

reik sub'o ir iPuod'o keisk, jei PSP nereik.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei sub'as, ir iPod'as reikalingas - keisk.

iPod'e ne išvaizdą (bent man), o muzikos kokybė.

Pats turiu 2nd iPod shuffle, ir išvaizdą man nesvarbi, nors ir gera yra, o svarbu muzikos kokybė.

Simple.:

reik sub'o ir iPuod'o keisk, jei PSP nereik.

Na matai, jei ireztas stipriai, aplankstytas, vadinasi buvo nukrites ar dar ka, o cia matosi kad ne kiseneje nusitrynes, vadinasi, jis greitai gali sugesti, ausines visiskai atsilupusios Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai, jei ireztas stipriai, aplankstytas, vadinasi buvo nukrites ar dar ka, o cia matosi kad ne kiseneje nusitrynes, vadinasi, jis greitai gali sugesti, ausines visiskai atsilupusios

pats atsakiai i savo klausima... 300lt uz sudauzyta psp?? wtf kas per durnos kainos uz 300 nauja paimsi su dokais...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats atsakiai i savo klausima... 300lt uz sudauzyta psp?? wtf kas per durnos kainos uz 300 nauja paimsi su dokais...

I koki savo klausima as atsakiau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pats atsakiai i savo klausima... 300lt uz sudauzyta psp?? wtf kas per durnos kainos uz 300 nauja paimsi su dokais...

Jeigu nesupranti apie ką kalbu, tai nerašyk išviso. Kalbu apie sutvarkytą psp t.y. pakeist ekraną ir atrišt (atseeina apie 70lt.) ir parduot už 300lt noobui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nesupranti apie ką kalbu, tai nerašyk išviso. Kalbu apie sutvarkytą psp t.y. pakeist ekraną ir atrišt (atseeina apie 70lt.) ir parduot už 300lt noobui.

Ne tiek jau ir tų nobu yra, skelbiu.lt krūva fat' ų yra iki 250 Lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.