mmmm

Dragon Ball Z Tenkaichi Tag Team

Rekomenduojami pranešimai

Eeee o kada pilna sito zaidimo versija iseina ? ir bus ne vien ant psp konsoles..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eeee o kada pilna sito zaidimo versija iseina ? ir bus ne vien ant psp konsoles..

Išeis šis žaidimas tai spalio gale

Ir iš kur tu tokią nesamonę ištraukiai kad bus ne vien ant psp

jis bus tik ant psp :D

Redagavo mmmm

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra 2 psl tu tag team :rolleyes::ph34r: vienam raso kad bus ant psp ps3 ir xbox :D o kitur jau kad ant psp :D krc....

O seip labai labai laukiu as sito zaidmo :D nes patinka man biski pasikapot ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JAP versija jau isleido 09-29, o EU mus turetu pasiekti jai neklystu 10-22. Zodziu zaidimas dabar verciamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kiek ziurejau tai tikrai turetu nenuvilti sitas zaidimas :thumbup: tures but ziauriai geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manimu sitam zaidimui vertimo nereik :D, bent jau man story line aiskus :thumbsup4:, zaidima gameplay perpranti ir kapoji :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manimu sitam zaidimui vertimo nereik :thumbsup4:, bent jau man story line aiskus :D, zaidima gameplay perpranti ir kapoji :D

nu seip jo :D bet zinai kai ziogu kalba viskas surasyta tai nelabai ir idomu zaist norisi vistiek kazka suprast ta story mode paskaityt kas ten kaip :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsisiunčiau šį žaidimą iš thepiratebay, įsimečiau į psp, viskas kolkas veikė, kol tik susikūriau acc, užseivinau ir pasidaro black screen ir tenka išjungti geimą. Gal kas žino kas gali būti ? Gal kam taip jau buvo ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsisiunčiau šį žaidimą iš thepiratebay, įsimečiau į psp, viskas kolkas veikė, kol tik susikūriau acc, užseivinau ir pasidaro black screen ir tenka išjungti geimą. Gal kas žino kas gali būti ? Gal kam taip jau buvo ?

Jau veikia man šis geimas ir galiu pasakyt, kad jis nerealus :) . Man jis įdomesnis net už dbz budokai tenkaichi 3 ant ps2. Kam patinka anime geimai būtinai išbandykite ! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Minusų gavau :)

Ne na tikrai Anime ir pan. stilių gerbėjai yra tokie pažeidžiami :) Humoro nesuprantat?

Ne į temą

Geras tas klipas :) Videogagoj yra daugiau :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.