narkata

„Google“ darbuotojams homoseksualistams pakels atlyginimus

Rekomenduojami pranešimai

„Google“ pakels atlyginimus savo darbuotojams – homoseksualių porų atstovams, skelbiama oficialiame korporacijos tinklaraštyje.

 

Ši priemonė padės perskaičiuoti mokesčius, susijusius su medicininiu draudimu, ir taip pat pritaikyti draudimą darbuotojo partneriui.

 

Po mokesčių sumokėjimo homoseksualistų atlyginimai nesiskirs nuo tradicinės orientacijos darbuotojų atlyginimo. Naujas sprendimas palies visus homoseksualius „Google“ darbuotojus Jungtinėse Valstijose ir bus taikomas atgaline data nuo šių metų sausio pirmosios.

 

Be to, nuo liepos 1 dienos „Google“ dirbantiems homoseksualistams, jeigu jie gyvena su partneriu, bus suteikiamas toks pat laisvadienių dėl šeimyninių ar medicininių priežasčių skaičius, kaip ir tradicines šeimas sukūrusiems darbuotojams.

 

„Google“ taip pat suderėjo su draudimo bendrovėmis, kad būtų pakeistas „nevaisingumo“ termino apibrėžimas. Naujasis apibrėžimas numato, kad tai yra „negalėjimas pradėti vaiką“ be jokių papildomų sąlygų. Pagal senąjį apibrėžimą nevaisingu galėjo būti laikomas tik tas darbuotojas, kuriam nepavyko pradėti vaiko per metus.

15min.lt

Ka dar sugalvos jiems

Nu bet cia geriause parasyta , bus suteikiamas toks pat laisvadienių dėl šeimyninių ar medicininių priežasčių skaičius

Kokia ten seima vaikas ivaikintas tarp tarp homofobu ,

Isdalies man tai dzin bet man vaiku gaila

Ka jus manot apie tai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

„Google“ pakels atlyginimus savo darbuotojams – homoseksualių porų atstovams, skelbiama oficialiame korporacijos tinklaraštyje.

Ka dar sugalvos jiems

Nu bet cia geriause parasyta , bus suteikiamas toks pat laisvadienių dėl šeimyninių ar medicininių priežasčių skaičius

Kokia ten seima vaikas ivaikintas tarp tarp homofobu ,

Isdalies man tai dzin bet man vaiku gaila

Ka jus manot apie tai ?

Kokiu dar vaiku ? Man atrodo kad jiems tai negalima isivaikinti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aha as irgi kazka girdejau, kad jiems neleidzia isivaikinti, kad vaiko nesutraumuotu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet rasoma kaip seima , o seimoj kaip sakoma vyras moteris ir vaikas jau yra seima,

 

O kas kurioj sali kiek zinau tai tipo galima isivaikint jiems , nebent jau nutrauke tokia galimibe jiems

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo, kad šeima jau laikoma, kai pora susituokia. O gėjam leidžiama tuoktis... Bent jau kai kuriose šalyse tai tikrai. Dėl vaiko... Nu nežinau, jei yra tokia šalis, kuri leidžia įsivaikinti homoseksualams, tai pasaulis nežinia kur ritasi. Gamtos ne taip sutverta! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.