narutas

Microsoft points, reikia pagalbos.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi zadu nusipirkti m$ tasku, bet yra tokia problema, kai registravau savo akounta uzregistravau ant USA ir dabar tik perskaiciau, kad jei nesi is USA tai gali gauti tuos taskus, bet negalesi uz juos nieko nusipirkti, mes lentele, kad ten regionas neatitinka, ar tai tiesa?

O jeigu nusipirkciau tasku ant PAL, nes turiu ir UK acc, ar man eitu parsiuntus koki nors DLC per ta UK akounta, ji zaisti su USA akountu?

P.S Pati konsole yra PAL. Ant kito akounto nenoriu tu pointu deti vien del to, kad tas USA dar gold iki 11/5/2010.

Ne į temą

Uz atsakymus tikrai negailesiu padekos ir + ;)
Redagavo narutas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas tau veiks, tik pointai turi but US arba region free. pas mane pati US acc ir viska galiu pirkti, o jei ko negaliu, tai to negali ir UK acc turinys lietuviai, restriction'ai uzdeti ant IP, o ne ant pacio acc.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas tau veiks, tik pointai turi but US arba region free. pas mane pati US acc ir viska galiu pirkti, o jei ko negaliu, tai to negali ir UK acc turinys lietuviai, restriction'ai uzdeti ant IP, o ne ant pacio acc.

Dar prie to paties paklausiu, as vasaros pabaigoje ketinu pirkti nauja xbox 360, kadangi mano fleshintas, tai anksciau ar veliau vistiek ban bus ;) Ar visi tie DLC uz pointus kurios busiu dabar nusipirkes, juos gales dar karta su tuo paciu akountu parsisiusti nemokamai, ar reikes viska pirkti is naujo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar prie to paties paklausiu, as vasaros pabaigoje ketinu pirkti nauja xbox 360, kadangi mano fleshintas, tai anksciau ar veliau vistiek ban bus ;) Ar visi tie DLC uz pointus kurios busiu dabar nusipirkes, juos gales dar karta su tuo paciu akountu parsisiusti nemokamai, ar reikes viska pirkti is naujo?

galesi parsisiust nemokamai, bet jeis naudotis galesi tik tada kai busi prisijunges su savo ACC ir kiti acc toje pacioje konsoleje negales tais DLC naudotis.

 

va cia anksciau buvau uzmates toki dalyka License migration, jis skirtas persikelti visus savo siuntinius i kita konsole su galimybe islaikyti siuntiniu palaikyma kitiems profiliams toje pacioje konsoleje.

 

stai faq - Xbox 360 Content License Restoration FAQ

 

Why can't I move licenses to multiple consoles?

Most customers have a single console. However, they may have downloaded items to multiple consoles over time. We want to provide a way for these customers to consolidate their licenses on their current console. You can still use your content on other consoles while signed in to Xbox LIVE.

 

What happens to my content on the original console?

The content is no longer licensed to the old console. You can delete it, or you can use it while signed in to Xbox LIVE.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.