azt3k3r

xbox 360 flashed konsole + co op

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki taigi neseniai isigijau xbox360 konsole buvo neflashinta, jungdavausi daznai prie XBL ir taipogi diegiau visus updatus kuriuos man ultimatumu kiso MS, turejau kelis orgus zaidus juos losem co op problemu nebuvo, islaukes tam tikra laika atsirisau konsole ir tada prasidejo viskas kai pabandziau co op, neleidzia zaisti co op liepia jungtis XBL o tas kisa updatus (nuo kuriu pareis ban? manau), neiveikia net army of two kuris sukurtas co-opui praktiskai. gal kas esat susidures, dashas pas mane naujausias yra. Siaip gal ka galit patart situ reikalu, nes priesingu atveju be co-op man konole nereikalinga...

Jeigu yra jau tokia tema prasau numeskit linka, galbut per savo issiblaskyma busiu praleides pro akis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki taigi neseniai isigijau xbox360 konsole buvo neflashinta, jungdavausi daznai prie XBL ir taipogi diegiau visus updatus kuriuos man ultimatumu kiso MS, turejau kelis orgus zaidus juos losem co op problemu nebuvo, islaukes tam tikra laika atsirisau konsole ir tada prasidejo viskas kai pabandziau co op, neleidzia zaisti co op liepia jungtis XBL o tas kisa updatus (nuo kuriu pareis ban? manau), neiveikia net army of two kuris sukurtas co-opui praktiskai. gal kas esat susidures, dashas pas mane naujausias yra. Siaip gal ka galit patart situ reikalu, nes priesingu atveju be co-op man konole nereikalinga...

Jeigu yra jau tokia tema prasau numeskit linka, galbut per savo issiblaskyma busiu praleides pro akis...

Jeigu Ixtreme LT firmware'as tai gali rašytis tuos updeitus, nes su juo net ne stealth'intų pakolkas nebanina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.