hpeeed

GEARS OF WAR 2 ALL FRONTS COLLECTION DOWNLOAD?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

 

Norejau paklausti, ar kas nors pirko, ar zino, ar eina siustis ALL FRONTS COLLECTION DLC Lietuvoje, nes FLASHBACK MAP PACK neina siustis tiems, kurie Lietuvoje (Can't download in your current location problema). Taigi, zadu pirkti visus map packus, bet bijau, kad neis siustis.

 

Soo, ar kas nors bande? Praneshkit! ACiu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

 

Norejau paklausti, ar kas nors pirko, ar zino, ar eina siustis ALL FRONTS COLLECTION DLC Lietuvoje, nes FLASHBACK MAP PACK neina siustis tiems, kurie Lietuvoje (Can't download in your current location problema). Taigi, zadu pirkti visus map packus, bet bijau, kad neis siustis.

 

Soo, ar kas nors bande? Praneshkit! ACiu!

all fronts neleidzia del vietoves.

dark corners likus 1 procentui uzsibugina ir neleidzia pabaigti siusti

flashback turejau koda, ivedziau i xbox.com ir leido atsisiusti. ji vieninteli ir turiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

all fronts neleidzia del vietoves.

dark corners likus 1 procentui uzsibugina ir neleidzia pabaigti siusti

flashback turejau koda, ivedziau i xbox.com ir leido atsisiusti. ji vieninteli ir turiu.

Man net FLASHBACK neina atsisiust. Ant 99% Can't download meta ;/

Tai galvoju, kaip reiktu apeiti toky dalyka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, bet gal kam nors pravers

 

UK VPN :D)

 

vpn10.usaip.eu

 

acc: demo

pw: demo

 

 

pavers jusu IP i UK 7minutem :D, veliau galite is naujo prisijungti ir duos vel 7min, downloadas nenutruks - galesit daryti resume

 

instruckija:

 

bet tada gausit x'ui sharint sita VPN'a o ne local area ar koki sharinat...

Redagavo duall

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau, bet gal kam nors pravers

 

UK VPN :D)

 

vpn10.usaip.eu

 

acc: demo

pw: demo

pavers jusu IP i UK 7minutem :D, veliau galite is naujo prisijungti ir duos vel 7min, downloadas nenutruks - galesit daryti resume

koks puslapis shio dalyko ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklausti, jeigu nusipirkciau gears of war 2 goty, ir suvesciau ten duotus korteleje kodus, ar irgi gali man neleisti irgi downlaodinti del mano location?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklausti, jeigu nusipirkciau gears of war 2 goty, ir suvesciau ten duotus korteleje kodus, ar irgi gali man neleisti irgi downlaodinti del mano location?

Tikriausiai neleistu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklausti, jeigu nusipirkciau gears of war 2 goty, ir suvesciau ten duotus korteleje kodus, ar irgi gali man neleisti irgi downlaodinti del mano location?

tai ziurint kur tas tavo location,jei LT tai 100% kad neduos,nes juk zmones cia ir bando pirkti,o ne piratiniu budu siustis,bet neduoda...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu cia zinok idomiai. pvz kai nusipirkau GOW2, tik kai isejo tai neleido man atsiimti mano flashback kodo. o vat sia vasara vel "ant prikolo" pabandziau ir pavyko.... sedejau issiziojes kaip cia gali but kad pavyko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Map packus gali atsisiusti pasidares VPN per kompa, prie kokio UK servo. As taip GoW mappack Dark Corners berods buvau parsisiuntes...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.