DeiXaz

5.50 GEN-D3 or 5.03 GEN-C ?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki ! Taigi, isigijau PSP Slim 2004 PB. Na, vaziavau namo ir paziurejau, koks gi cia DataCode, o buvau zioplas ir pamirses kur zet kai pirkau, o ten 8C. Ziauriai susiparinau, bet suzinojau, kad jei versija zemesne nei 5.03 galima atrist. Na ziuriu pas mane 4.05 versija, parasiau meistrui pasake, kad atsiris. Ir vat db kilo klausimas, gal vis del to parduot ta slim ir nusipirkt phat? Turejau phat grubiai sakant 2 Metus ir su juo 0 problemu. Tai vat turiu klausimeliu kuo skiriasi 5.50 Gen-D3 nuo 5.03 Gen-C? Ar man Verta isigyti vel phat? Ar 5.03 versija leidzia visus zaidimus ar tik dali?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ! Taigi, isigijau PSP Slim 2004 PB. Na, vaziavau namo ir paziurejau, koks gi cia DataCode, o buvau zioplas ir pamirses kur zet kai pirkau, o ten 8C. Ziauriai susiparinau, bet suzinojau, kad jei versija zemesne nei 5.03 galima atrist. Na ziuriu pas mane 4.05 versija, parasiau meistrui pasake, kad atsiris. Ir vat db kilo klausimas, gal vis del to parduot ta slim ir nusipirkt phat? Turejau phat grubiai sakant 2 Metus ir su juo 0 problemu. Tai vat turiu klausimeliu kuo skiriasi 5.50 Gen-D3 nuo 5.03 Gen-C? Ar man Verta isigyti vel phat? Ar 5.03 versija leidzia visus zaidimus ar tik dali?

Pasilik slim'a, 5.50 Gen-D3 yra pilnai atrišama, tai reiškias, kad psp bus atrištas, kai bus įjungtas, o 5.03 nepilnai, psp užsiriš, jei bus išjungtas, bet jei užmigdai, tai vis dar būna atrištas, žaidimai eina taip pat galima sakyt, tik ant 5.50 nelabai gerai veikia senesni žaidimai ir jų seivai pastoviai arba kartais užstringa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasilik slim'a, 5.50 Gen-D3 yra pilnai atrišama, tai reiškias, kad psp bus atrištas, kai bus įjungtas, o 5.03 nepilnai, psp užsiriš, jei bus išjungtas, bet jei užmigdai, tai vis dar būna atrištas, žaidimai eina taip pat galima sakyt, tik ant 5.50 nelabai gerai veikia senesni žaidimai ir jų seivai pastoviai arba kartais užstringa.

 

Girdejau, kad su 5.03 Gen-C (full) gali isjungt psp ir vel ijungt ir jis vistiek buna atristas, bet nzn ar cia tiesa ar gandai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau, kad irasius 5.03 GEN-C (full) ir imetus sedna plugin'a gauni pilnai atrista PSP tai puiku. Bet vat klausimas ar Bandet 5.03 Prometheus? Ar ant jos sedna plugin'as eina ar ne?

Redagavo DeiXaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.