Impaler

Final Fantasy VII

Rekomenduojami pranešimai

Jo as ir manau , kad per psp ekrana turetu graziai atrodyt tik kai susikonvertinu kazkodel matau ne grazius vaizdus, o juoda ekrana . Gal kas netycia turi sukonvertinta ir galetu pasharint playmanijos torrente ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ta zaidima sukonvertuoju anea bet man kazko jo nerodo nzn ka daryt rimtai padekit need help fast siandien dar palost noriu :D na va jau pasileidzia tik kad nzn kodel neveikia paspaudziu ant new game ir pastringa ar kaip kad juoda ekrana rodo :D

Redagavo JAV010

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne į temą

Viska galima rast balck catuose :P buvau numates siustis psone versija perdarymui ant psp is kitur 1 gb bet ten buvo nusiskundimu daug kad neveikia tai black cats maciau 1.3gb uzima neperdarytas :P

 

uztikau visgi ir y psp perdaryta taigi uzeme tiek pat kiek ir orginlai versija :P

 

P.S. Gal kas turit netyčia black cats invite?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

P.S. Gal kas turit netyčia black cats invite?

Ne į temą

Siuo metu close registracija net su pakvietimais (jei klystu pataisykit)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JAVO gal gali pasakyt kaip pasidariai nes as kai susikonvertinu man tik juoda ekrana terodo kai paswpaudziu per xmb pradet zaidima pagalbos!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiusiusk iscia popsloader programa :)http://dl.qj.net/ kai ijungi psp:/c ar koky nu zodziu kur ismeta ta pagrindini folderi su visais kitais folderiais kur yra music game photos ir t.t ten bus seplugins folderis tai ta popsloader folderi idekit i ta seplugins tada isijunk psp laikydamas L1 man atrodo ir nueik i suplugins ant to meniu ir padaryt kad isijungtu tas pluginas tada kai jungi zaidima laikyk vel L1 ir pasirink kokia cfw nori kad paleistu ta zaidima ir veiks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiusiusk iscia popsloader programa :)http://dl.qj.net/ kai ijungi psp:/c ar koky nu zodziu kur ismeta ta pagrindini folderi su visais kitais folderiais kur yra music game photos ir t.t ten bus seplugins folderis tai ta popsloader folderi idekit i ta seplugins tada isijunk psp laikydamas L1 man atrodo ir nueik i suplugins ant to meniu ir padaryt kad isijungtu tas pluginas tada kai jungi zaidima laikyk vel L1 ir pasirink kokia cfw nori kad paleistu ta zaidima ir veiks :) jei ko nesupratai rasyk man pm ir paaiskinsiu :) ir va losiu sita zaidima atsidziaugt negaliu kjp jis man patinka :)

Redagavo JAV010

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai tas final fantasy 7 crisi core labai idomus zaidimas, vienintelis zaidimas berods kuris ,,suvirpino" mane . Galima taip pasakyti xD . Gaila,kad zack mire ... bet kai pagalvoju ,kad viskas netrikra iskart nustoju liudes. Galetu ant psp dar kokia final fantasy dali sukurt :D . Isidemejau viena fraze sio zaidimo kurio tikrai neuzmirsiu : embrace your dreams and whatever happens protect your honor :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

e gal galit padet man del sito dalykelio kur man rast iseja kjp susprogdina ta pastata nzn slums ir uzgriuna isejimas kur ten ka reik daryt help uzstrigau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Javo gal galetum paseedint jau sukovertina ff butu laibai saunu

IDETA <_< SEEDINA DABAR

Redagavo JAV010

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurie jums veikejai pasirode idomiausi ir „kieciausi"?Man tai kaip matot Vincent.Nekalbus,paslaptingas,neisduodantis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.