bugzaitis

Info del ps2

Rekomenduojami pranešimai

Tai,va nusicipavau ps2 cipas matrix infinity v1,99 bent taip rodo kai geima ijungia su play station zenklu, ir va tokia problema isirasau ps2 geima i cd kompakta nes nedaug uzema neina taip pat neina ir ps pirmo diskai,viena ten narsykle rasiau ji eina ir be to tas geimas kai ieini i browser ten kur korta rodo raso tipo pirmo pleisto cd ijungiu pakrauna kazka pats pleistas o,ekranas juodas po kiek laiko ismeta insert ps,or ps2 format disc? kame bajeris nei ps1 neskaito nei antro mazai uzimanciu??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai,va nusicipavau ps2 cipas matrix infinity v1,99 bent taip rodo kai geima ijungia su play station zenklu, ir va tokia problema isirasau ps2 geima i cd kompakta nes nedaug uzema neina taip pat neina ir ps pirmo diskai,viena ten narsykle rasiau ji eina ir be to tas geimas kai ieini i browser ten kur korta rodo raso tipo pirmo pleisto cd ijungiu pakrauna kazka pats pleistas o,ekranas juodas po kiek laiko ismeta insert ps,or ps2 format disc? kame bajeris nei ps1 neskaito nei antro mazai uzimanciu??

 

Cia jau bus cipe gali buti klonas cipas arba meistras kaska blogai padare nesk atgal jam :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia jau bus cipe gali buti klonas cipas arba meistras kaska blogai padare nesk atgal jam :D

Na iš pradžios jo sakinio "nusičipavau ps2", tai atrodo, kad ne meistras, o jis pats čipavo. Gal blogai nučipavo ir neveikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų pirma ar išvis galima rašyti i cd diską ps2 žaidimą nors ir jis mažai užima...? O dėl ps1 žaidimų, kai čhipuota konsolė turi kažkaip ten perjungt, kad skaitytu tuo metu ps1 žaidimus ir poto vėl perjungt, kad ps2. Aš tikslei neatsimenu, ką ten reikia padaryti, bet čia kažkurioj temoi buvo aptarta lygiai tapati problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visų pirma ar išvis galima rašyti i cd diską ps2 žaidimą nors ir jis mažai užima...? O dėl ps1 žaidimų, kai čhipuota konsolė turi kažkaip ten perjungt, kad skaitytu tuo metu ps1 žaidimus ir poto vėl perjungt, kad ps2. Aš tikslei neatsimenu, ką ten reikia padaryti, bet čia kažkurioj temoi buvo aptarta lygiai tapati problema.

kiek pamenu toj temoj reseto greiti paspaudimai perjunge ps1 rezima!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne,atšipavo man turguj ir tai kai parsivežiau namo buvo sueja nebeskaitė vėl neoriginalių diskų, po kiek laiko atsitvarkė. bet veikia cd kompaktai turiu reality media plejeri jis eina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne,atšipavo man turguj ir tai kai parsivežiau namo buvo sueja nebeskaitė vėl neoriginalių diskų, po kiek laiko atsitvarkė. bet veikia cd kompaktai turiu reality media plejeri jis eina.

Radai kur atsirišt :notworthy: draugelis turguj atsiriso ps2 tai jam isvis net nesibootino normalei. Meistrelis bus turbut kreivarankis, nesk atgal ir pasakyk kad supiso tau pleistaka. Beje, jei nepaslaptis, kuriam mieste cipavai ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai todel gal ir suejo ,ens turguje kitokios salygos :notworthy: geriausiai vezti i namus (as veziau i anmus ir visak noramliai padare ir gan pigiai) ir beje kiek mokejai uz cipavima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b***** ten profas dirba pnv centriniam turgui man už 100lt atrišo sėdi geltonam kioskeli jis gerai atrišinėja kiek draugų pažystu kuriems tvarkė viskas ok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b***** ten profas dirba pnv centriniam turgui man už 100lt atrišo sėdi geltonam kioskeli jis gerai atrišinėja kiek draugų pažystu kuriems tvarkė viskas ok.

Draugelis pas ta pati "profa" risosi ir xer jam, nesibootina :) Ir jeigu toks ten profas sedetu tai manau nekiltu tau problemu atsirisus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b***** ten profas dirba pnv centriniam turgui man už 100lt atrišo sėdi geltonam kioskeli jis gerai atrišinėja kiek draugų pažystu kuriems tvarkė viskas ok.

Ne į temą

tai ir toliau i turgaus "profus" kreipkis, jei nesupranti , kad geri meistrai tik Playmanijoj nurodyti. pvz man Kaune Edma cipavo ps2 ir 2metai ner problemu. Is kur protas eit i turgu cipuot??ne rusu laikai kad nebutu geru meistru pasirinkimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.