MadenX

Battlefield 3

Rekomenduojami pranešimai

Kaip ir sakiau - šiandien gausim :thumbsup4:

Savo kopiją jau unbox'inu :)

 

Tau į pašto dežutė įmetė? Ar lapuką gavau turėjai nueit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Varysiu i pasta siandien klaust ar ir man neatejo, nes lapuko dezutej nebuvo. Taip noriu palost, kad... net nerandu zodziu. O Tau Batonai lapuka imete ar atnese pati zaidima? Prie to pacio:Tu zaisi hardcore ar paprasta? Nujauciu, kad hardcore...

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Katik patikrinau pašto dežutę nieko nėra... Gal vėliau pas mane atneš... LAUKIU! :thumbsup4:

Sekmės bat0nai žaidžiant... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, zaidimas tai geras, bet va, MS neduoda VIP online pass nusipirkti, vel tie nelemti MS regionai. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, ir as gavau savo kopija :thumbsup4: man i pasto dezute imete lapuka, tai nuejau i pasta ir pasiemiau. Tai mes visninteliai su batonu kurie gavom?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu naciart, jau visi gavo, o pas mane dar nera. :thumbsup4: O jum lapuka ryte atnese ar ryte nebuvo ir tik po kazkiek laiko atnese?

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu naciart, jau visi gavo, o pas mane dar nera. :thumbsup4: O jum lapuka ryte atnese ar ryte nebuvo ir tik po kazkiek laiko atnese?

 

Ne į temą

stop bitching, parasysi i sia tema tik tada kai gausi savo kopija, nes cia offtopica is vis varot

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Battlefield 3 'Back to Karkand' Hits In December

 

The first expansion pack for Battlefield 3 will hit in December, EA confirmed today.

 

The Back to Karkand expansion contains four "remastered" Battlefield 2 maps: Strike at Karkand, Wake Island, Gulf of Oman and Sharqi Peninsula. The expansion also contains five new dog tags, five new achievements/trophies, three new vehicles (DPV, BTR-90, F-35B STOVL jet fighter), 10 Battlefield weapons and a new persistence system where you can complete assignments to earn rewards.

 

Back to Karkand is available for free if you pre-ordered the Battlefield 3 Limited Edition. Pricing details were not announced.

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu man tai nesiseka su BF3... Gavau lapelį į pašto dežute kažkur tame tarpe 13:30 - 13:55, nes tikrinau prieš 13:30 nebuvo, o jau 13:55 atsirado, BET nuėjęs į paštą man pasakė - nebedirbam! Nu jo... Galvoju pasisekė. 4 dienas turėsiu lapelį, o žaidimo NE... Na bent jau BFBC2 VIP map'us iš kažkur nemokamai gavęs žaisiu tas dienas, plius dar reikės į gimtadienį ir į kino teatrą lėkti, tai prasistums tas laikas manau greit, bet vistiek abydna. Kodėl man negalėjo sugrūsti to žaidimo į pašto dežutę? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kas nors papasakokite, kaip ta hardcore isijungti? Nekaip neradau. Negaliu pakesti minimap'o ir killcam'o. Aciu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.