MadenX

Battlefield 3

Rekomenduojami pranešimai

Apsimoka man dar pirkt Bf3 ar jau nk nebelaimesiu o pirkt uz pinigus ginklu tikrai nesiruosiu nes neidomu patarkit :happy:

 

Tu čia klausi ar verta dėl to, jog kiti jau daugelį ginklų atsirakinę, o tu ne vieno ir tave ownins? Čia to baiminies? Pirk ir viskas, žiauriai geras žaidimas, vis vien turėtų geriau sektis nei per BC2 tau sekdavos :troll: (joke).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik dabar supratau, kodėl DICE/EA sukniso normalų map rotation'ą :happy::troll: Dėl kurio skundžiausi prieš kelias dienas. Gerai jie čia pavarė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik dabar supratau, kodėl DICE/EA sukniso normalų map rotation'ą :):spit: Dėl kurio skundžiausi prieš kelias dienas. Gerai jie čia pavarė.

 

Why ? :melvin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra ant PS3 Team Lithuania serveris. Tai kas žaisit BF prisijunkit į ten. Aš vakar pastebėjau bet tik pora lietuvių ten žaidė, visi kiti užsieniečiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip kai update'as išeis ir suteiks tokia galimybę yra planuojamas pirkti serveris kur visada bus hardcore rush ,tai duosiu žinot kai jau bus nupirkta.

 

Ahoj!

Galimybė jau yra. Jei pirksit/kursit kokį Hardcore serverį, informuokite, prisidėsiu finansiškai. Vien iš idėjos :bru:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmmmmm :bru: 47svarai 90dienu hmmmm :D Galetumem kokie 4 kas UK gyvena, susimest po 10svaru su kapeikom ir vuolia :D Tik, kazin ar daug susirinktu Lietuviu jame lost :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra ant PS3 Team Lithuania serveris. Tai kas žaisit BF prisijunkit į ten. Aš vakar pastebėjau bet tik pora lietuvių ten žaidė, visi kiti užsieniečiai.

 

 

Dazniausiai ten 0 prisijungusiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip surast PS3 Team Lithuania serveri? Yra kokia paieska? nepastebejau kazkaip..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandėt kas vakar ar šiandien žaist Sharqi Peninsula map'ą? Aš lyg lošiau paprastame serve, bet puolėjai iš kažkur gavo Little bird'ą. Čia taip DICE sugalvojo ar servo kūrėjas tik jį pridėjo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandėt kas vakar ar šiandien žaist Sharqi Peninsula map'ą? Aš lyg lošiau paprastame serve, bet puolėjai iš kažkur gavo Little bird'ą. Čia taip DICE sugalvojo ar servo kūrėjas tik jį pridėjo?

 

Čia DICE taip padarė

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia DICE taip padarė

 

O gal dar kuriuose nors mapuose tokių atnaujinimų padarė ar tik Sharqi Peninsula?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.