MadenX

Battlefield 3

Rekomenduojami pranešimai

Manai, gavai nemokamai?:):)

Sumokėjai, greičiausiai, ne tik už save, bet ir už tuos, kurie net BF3 nepirko :P

 

Nieko nėra nemokamo :lol2:

 

Nu ne nemokamai, bet pirkau Limited Edition ir B2K buvo kaip priedas, kai paprasta versija kažkodėl kainavo net truputį brangiau. Kiti net už papratą mokėjo brangiau nei aš, tai skaitau, kad nemokamai.

 

O dėl plovimo, tai aš ir taip galvojau, bet kai pakaičiuoji kiek gautųsi, jei pirktum DLC atskirai, tai tie Premium'ai visokie patraukliai atrodo. :)

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nusipirkau MSP. 4000MSP gavosi 123Lt. Grubiai - 31Lt už DLC.

 

Net nežinau. Taip ir norisi ir.. o jei po dviejų DLC atsibos BF3? :P O jei MOH patiks labiau? :) Pirkt/nepirkt? :)

 

Ypač kai vakar nusipirkau BC2 iš Ebay. Nors jį jau kiaurai išilgai išėjau :lol2:

 

Vienu žodžiu - per daug laiko ir pinigų tie FPS pradėjo ryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane kas labiausiai domina, tai stats resetinimas. Žadat kas iš naujo viską iš naujo unlockintis? :D Na, jei pirksiu Premium, tai tikriausiai bus all over again :) (100 colonelio vis tiek nepasieksiu :) ).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, tikriausiai užsimanė ten jie naujo merso visi ir sako reikia kažką galvot, čia kažko labai mažai bapkių renkasi mums :D

 

Jie su tokiom bapkem kelis fabrikus mersu nusipirktu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nusipirkau.

160 už žaidimą + 123 už DLC. Tai sumoje vos ne 300Lt už vieną žaidimą.

 

Stats resetinimas mane šiek tiek domina. Bet greičiausiai to nedarysiu, nes žiauriai užknisantis dalykas tie lėktuvai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kaip reikia pasidaryti tą Color Blind efektą (kad tos raidės ryškesnės ar kokios jo ten pasidarytų)?

 

EDIT: per Options yra, vakar kažkodėl dar nebuvo, nors update turėjau. Daug ražiau su tuo efektu (bent man) atrodo. :)

 

Jei kas lošiat ne HC, tai atsirado naujas LT servas. Per search įrašykit "rush lietuva" ir ras. :)

 

Dar vienas EDIT: pasirodo jau kažkas XBL playmanija temoj parašė.

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pastebėjau, tai perki visus Online Pass'us ir visokius Premium iš eilės, iš kur tiek šaibų trauki?

 

Ne į temą

Stengiuosi kaip nors suktis :)

 

Žiauriai sudomino ateinantis DLC kur bus pilna transporto priemonių, nes paskutiniu metu vien dabar žaidžiu už Atack, Scout heli, Jetais ir kartais tankais. Kita savaitę turbūt ir prigriebsiu Premium

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pala pala, tai neis nusiresetinti visų unlock'ų? Iš battlelog'o:

 

With Battlefield 3 Premium comes the unique chance to reset your Score/Minute, Kills/Deaths, and Wins/Losses stats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žaidžiau ant x'o, tai premium turi tikrai mažai žmonių, per visa matcha gal tik 2-3 buvo su premium

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kiek žaidžiau ant x'o, tai premium turi tikrai mažai žmonių, per visa matcha gal tik 2-3 buvo su premium

 

Ant pc dažną žaidėją sutinku su premium, o aš bf3 valandom nežaidžiu kiekvieną dieną.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ėj!

 

Kaip tai įmanoma? 2 žaidėjai tuo pačiu vardu. Spėju, pas kažkurį yra L, o pas kitą I.

 

Sent from my Galaxy Nexus

post-29560-1339104062,16_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ėj!

 

Kaip tai įmanoma? 2 žaidėjai tuo pačiu vardu. Spėju, pas kažkurį yra L, o pas kitą I.

 

Sent from my Galaxy Nexus

 

Ne į temą

Kažkokia mistika... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir bus kad pas viena I dizioji, o pas kita L mazoji, bet vistiek keistai atrodo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žaidžiau ant x'o, tai premium turi tikrai mažai žmonių, per visa matcha gal tik 2-3 buvo su premium

 

mane žinok vakar tik žudė su užrašu: Premium player. Tad nežinau, kur tu žaidi, gal paralelei visatoj :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.