Venox2008

[Wii/Ps2 mini Review] Okami

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Sakau aprašysiu dar vieną puikų žaidimą, kurį galima drasiai būtų pavadinti vienu geriausiu adventure RPG per visą žaidimo istoriją. Pats žaidimas yra tiesiog pritrenkiantis - nuostabi muzika, siužetas, grafika (Cell shading)...

 

Valdysime dievą Amaterasu, kuris prabudo po 100 metų kai buvo nukautas tamsos lordas Orochi, kuris taip pat prisikėlė. Žaidimo pradžioje man pasirodė, kad geimas bus neidomus, bet paskui savo nuomonę pakeičiau. Žaidimas turtingas viskuo - daug įvairiausių aplinkų, papildomų misijų, slapukų, ginklų, atakų, bosų ir t.t Kelionėje busime ne vieni, turėsime draugą, (kuris atrodys kaip šuns blusa) Issun. Šiaip pats žaidimas primena Zelda stilių, aplinkų tyrinėjimas, naujų daiktų panaudojimas, kad atsidarytų naujas kelias ir t.t

 

Grafika: visiškai verčianti iš koto, na aišku - ne visiems tokia patinka, bet kadangi man patinka cell - shading'as, tai... na, kad ir nepatiktų grafika, žaidimo nenumeskite, nes manau patys nežinote ką galite prarasti...

 

Geimplėjus: dar geresnis už grafiką :) kaip jau minėjau - tyrinėjimas, kovos su bosais, side missions. Žaidimo metu naudosime Celestial Brush magiją, tarkime galima kovoti su demonais paprastai, o galima ir vieno mygtuko užlaikymu sustabdyti laiką ir nupriešti horizontalią liniją per priešą, taip galima net perkirsti priešą, arba galima nupiešti kokią bombą, priklausomai nuo to kiek galių jau surinkote.. :)

 

Valdymas: jokių problemų neturėjau, nei su valdymu, nei su žaidimo kamera, nebent kai žaidžiau Wii versiją reikia ne per daug mojuoti pultelį, reikia maždaug atitaikyti, na norėtumėt - išmoktumėte, bet užtat su Wii versija lengviau piešti Celestial Brush komandas, beje jei su Wii turite problemų piešti, atminkite, kad yra 2 mygtukai, kurie piešia ir jie piešia šiek tiek kitaip, čia jau kaip kam, su Ps2 versija taip pat 2 mygtukai, taip kad nekeikite valdymo jei neišeina, o pamėginkite su kitu tiesiog mygtuku...

 

Paskutinis žodis: rekomenduoju tiems, kas mėgstate geimus su puikia istorija arba action RPG, tikrai nenusivilsite, arba tiems kas mėgstate zelda tipo žaidimus. Žaidimas yra vienas geriausių iš kokių man teko žaisti ir turintis tokią stiprią istoriją, kad jaučiu jam gali prilygti nebent Metal Gear'as, daugiau nėra... Good job Clover/Platinum games (viena geriausių kompanijų kokios tik yra).. :) Beje Ps2 versija turi blankesnę grafiką, taip kad rinktis jums..

 

P.s. kam patiko, laukiam Okamiden ant DS :) Beje skaičiau, jei Okamiden pasiseks, tai gal ateityje pamatysime naują Okami ant HD.. Whoohoo!!!

 

Mano vertinimas:

 

Grafika: 9,2/10

Geimplėjus: 10/10

Valdymas: 8,7/10

 

PS2 trailer...

 

 

Wii trailer...

 

 

screenai gali buti iš abiejų versijų..

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo Venox2008

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šis žaidimas yra nuostabus, tiesiog idealus viskuo: grafika, gameplay, siužetu :) na aš esu žaidęs tik ps2 versiją ir ji tiesiog puiki. Man patiko visas padarymas, tas piešimas teptuku, kaip pvz reikėdavo užgesinti kokį nors deglą ir reikėdavo nupiešti vėją :) tiesiog genealei viskas padaryta, o grafika prie viso tokio padarymo tiesiog puikiai dera. Aš taip pat drysčiau pasakyti, jog tai vienas geriausių žaidimų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.