simaska

Kiek?

Rekomenduojami pranešimai

Xboxus perka labai ivairaus amziaus zmones, tiek vaikai 12-14 metu, tiek paaugliai ~16 metu, studentai irgi daug perka. Buna net 40 metu vyrai atvaziuoja ir perka sau su zmona, o ne vaikams. Taip kad jei patinka zaisti tai cia nieko blogo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip visi labai jauni ir visi galvoja kad oi cia losti galima ir vyresnio amziaus ,tipo nieko tokio...vistiek pas jus toks nusistatymas del to amziaus yra matosi.tai pirma paziurekit kas kuria tuos zaidimus kuriuos jus losiat cia visi,juk ne paaugliai kuria ir ne 20 meciai siaip netgi,.vyre4sni zmones kurie kuria zaidima toki koki noretu pagal save,koki noretu patys losti manau.na kitas dalykas kad butu populiarus,bet daugumoj atveju zaidimus kuriamas juk pagal ju paciu idejas.taigi ttikrai losia zaidimus ir vyresni zmones.tie teens amziaus geimeriai manau labai didele dalis ju isauga is to gana greitai.per kelis metus gali pasibaigti visas tas geimerinimas.nes tai manau buna tik kazkoks va kaip fun laiko praleidimas draugu kompanijoj.na niekad nemagau losti su skazkuo ar kai salia yra kas nors,tada jau jokio zaidimo tikrai nera jei jau nori tikrai gerai isigilint i zaidima ,kalbu apie atory ir rimtai sulost visas,tai ne draugu kompanijoj manau losiama.nes ziureti kaip kazkas losia gali buti gana booring siaip jei pats negali to pamegint. uz dauguma cia pasiskelbusiu esu siek tiek daugiau nei 2x vyresnis siaip jei kam idomu. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gryna teisybe, vien i rimtus wow guildus paziurejus kaip meetinasi tai zmones 30-50 metu su sheimom, vaikais...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu nieko pries tuos zaidimus kurie ejo ant segu, zilitonu ir t.t., bet man atrodo del to Lietuvoje vyresni zmones ir nezaidzia zaidimu, nes gal galvoja, kad tie zaidimai nepasikeite per sitiek laiko ir liko, na kaip cia pasakius, tokie mano nuomone nelabai itraukiantys :first: Manau vyresnio amziaus zmones nezino tokiu zaidimu kaip uncharted2, gears of war2, god of war3, forza motorsport3 ir dar daug daug ant ivairiausiu next-gen konsoliu. O vat Amerikoje zmoniu geiminimo amziaus vidurkis ko gero ir daug didesnis, nes gal jie labiau apie naujos kartos zaidimus zino.. :) Pamatysit po kokiu 10-20 metu kaip ir kazkas sake ir Lietuvoje pakils tas amziaus vidurkis, nes zaidimai tik geres, o jau nuo mazu dienu daug kas juos zaidzia ;) Taip pat nieko neturiu pries visokius mmorpg zaidimus, bet va tokiu niekada nezaidziu ir nerekomenduoju, nes per juos tikrai galima isitraukti i zaidimus, as asmeniskai viska suderinu ir sporta ir mokslus, na aisku per mokslo metus maziau to laiko, bet vistiek yra siek tiek :)

P.S. nenorejau cia izeisti vyresniu zaideju ar vyresniu zmoniu, tiesiog sakau, kad bent Lietuvoje jie nera "apsviesti" apie siu laiku zaidimus... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu nieko pries tuos zaidimus kurie ejo ant segu, zilitonu ir t.t., bet man atrodo del to Lietuvoje vyresni zmones ir nezaidzia zaidimu, nes gal galvoja, kad tie zaidimai nepasikeite per sitiek laiko ir liko, na kaip cia pasakius, tokie mano nuomone nelabai itraukiantys :) Manau vyresnio amziaus zmones nezino tokiu zaidimu kaip uncharted2, gears of war2, god of war3, forza motorsport3 ir dar daug daug ant ivairiausiu next-gen konsoliu. O vat Amerikoje zmoniu geiminimo amziaus vidurkis ko gero ir daug didesnis, nes gal jie labiau apie naujos kartos zaidimus zino.. :) Pamatysit po kokiu 10-20 metu kaip ir kazkas sake ir Lietuvoje pakils tas amziaus vidurkis, nes zaidimai tik geres, o jau nuo mazu dienu daug kas juos zaidzia :first: Taip pat nieko neturiu pries visokius mmorpg zaidimus, bet va tokiu niekada nezaidziu ir nerekomenduoju, nes per juos tikrai galima isitraukti i zaidimus, as asmeniskai viska suderinu ir sporta ir mokslus, na aisku per mokslo metus maziau to laiko, bet vistiek yra siek tiek :)

P.S. nenorejau cia izeisti vyresniu zaideju ar vyresniu zmoniu, tiesiog sakau, kad bent Lietuvoje jie nera "apsviesti" apie siu laiku zaidimus... ;)

 

 

Ne į temą

nusisnekejai grinai ..... :)

Ne į temą

supratot visi kas nezaidzia dabar zaidimu jus esat seni pirdziai:DDDDDDd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyk mamai, kad zaist galima, bet kokio amziaus iki apsikakojimo, tik svarbu, kad neuzvaldytu per daug taves, nepradetum svarbesniu dalyku iskeitinet i mafia 2(sorry negalejau nepaminet)...tada bus blogai

Buciau as modernus tetis, tai geriau jau duociau vaikui su x'u lost grajus, ne visus turbut leisciau, bet jau geriau nei atrast vaikui runescape, lineage2, wow privatu ir cs pasaulius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man 40,zaidziu nuo 92-93m,pirma karta pas drauga vokietijoj pazaidziau,tiny toon,kazkoki dar 92m,po to gryzes i lt galvoju (ko sau nenusipirkus) ir pirkau sega genesis lyg.po to panasonic 3do,ps1,n64,sega dremcast,ps2,nintendo game cube ir tik po to xbox 360(kai tik isejo),dukrai 13 (ir zaidzia),mazajai dukrai 4 ,irgi bando (shrek f.a.)

manau dar zaisiu ilgai.....(kaip ta bobute,jei tiek gyvensiu.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia nera kokia mada, kad is jos isaugtum, ar dar kas, is taves niekas nesijuoks, jei tu zaisi tuos zaidimus. Pas mus, vyresni zmones (nekalbu apie tuos, kurie zaidzia), yra nusistate, kad zaidimai vaikams. Mano nuomone del to, kad lietuva buvo okupuota, dideles islaidos - mazos pajamos, truksta laisvo laiko, nera kada atsipusti, uzsienyje kitaip, ten zmonem gal lengviau, gal jie kitaip nusistate.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is taves niekas nesijuoks, jei tu zaisi tuos zaidimus.

Ok, pasikviesk drauge ar padaryk koki plotuka namuose ir viduri jo imk zaisti xbox, jau isivaizduoju kaip nesijuoks. Man teko ziema vienam plote but, kur ciuvakas atsisiunte cs ir pradejo lost ir dar klause ar galima cheat atsisiust :) Poto ji pana kviete, tai tik po kokiu 30min atejo, o mes su draugais dar iki db zvengiam is sito.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia manau nelabai taikliai i tema paklausiu bet noriu xboxo ir mama sako kad as jau isaugau is to amziaus tuoj pas mergas vaiksciosiu ir t.t.... Man 14 ir noriu suzinot kiek kitiems zmoniems turintiems xboxa metu. Labai idomu :D

 

nebuna nei per senu nei per jaunu :D

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.