sausainisLTU

Ką šiuo metu žaidžiate

Rekomenduojami pranešimai

@Mantinijo nu man ta nfs dvasia prarasta sitoi daly,nebe tas cia,masinos visur metos kokia nori tokia jami,man labiau patinka racinti ir uz gautus pinigus masina pirkti ir customizinti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Assassins creed Rogue beveik baigiau liko vienas sequence, seip vykes tikrai zaidimas patariu visiems kas turi galimybe sulost, tikrai nesigailesit,o po jo The Evil Within damusinesiu, bsk nuobodokas pasidare tai Ac paivairinau po to vel kabint turetu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Assassins creed Rogue beveik baigiau liko vienas sequence, seip vykes tikrai zaidimas patariu visiems kas turi galimybe sulost, tikrai nesigailesit,o po jo The Evil Within damusinesiu, bsk nuobodokas pasidare tai Ac paivairinau po to vel kabint turetu.

Panasus i Black Flag? Is tikro mane butent Rogue labiau ir domina nei Unity. Laivu musiai atgaivino mano susidomejima serija o Unity atrodo kaip zingsnis atgal, bent jau mano akyse.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panasus i Black Flag? Is tikro mane butent Rogue labiau ir domina nei Unity. Laivu musiai atgaivino mano susidomejima serija o Unity atrodo kaip zingsnis atgal, bent jau mano akyse.

Tikrai panašus, ir tikrai verta išbandyti. Pats vakar pradėjau tai mane sudomino labai. Privertė prisimonti visą AC story.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po ilgos pertraukos, kaip pasibaigė PSN+ pradėjau žaisti tai ką pats esu pirkęs, ir kur žaidimai dūla po kelis metus. Perėjau Socom 4 po 2m. pertraukos (susirinkau online trofus ir padėjau į stalčių) Kaip tyčia kol susiruošiau story eiti pamačiau, kad jau ir servai online išjungti, lucky me :D Dabar pradėjau Mirrors edge - pirmi 3 trofai gauti 2010m. tada padėjau į šoną, prisiruošiau pereiti jį tik 2011, o dabar 2014m perėjau dar kartą story, kad atsiminti lygius ir keletui trofų surinkti. Dabar einu speedrun, nervų kainuoja... bet jau įveikiau 5 iš 9 chapter'ių, kaip nusiramini ne taip ir sunku atrodo... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po ilgos pertraukos, kaip pasibaigė PSN+ pradėjau žaisti tai ką pats esu pirkęs, ir kur žaidimai dūla po kelis metus. Perėjau Socom 4 po 2m. pertraukos (susirinkau online trofus ir padėjau į stalčių) Kaip tyčia kol susiruošiau story eiti pamačiau, kad jau ir servai online išjungti, lucky me :D Dabar pradėjau Mirrors edge - pirmi 3 trofai gauti 2010m. tada padėjau į šoną, prisiruošiau pereiti jį tik 2011, o dabar 2014m perėjau dar kartą story, kad atsiminti lygius ir keletui trofų surinkti. Dabar einu speedrun, nervų kainuoja... bet jau įveikiau 5 iš 9 chapter'ių, kaip nusiramini ne taip ir sunku atrodo... :D

Uzknisa mane Sony taupumas ir toks greitas serveriu uzdarymas. Del 3rd party nesijaudinu, leidejai zymiai ilgiau laiko serverius ijungtus, bet Sony sugeba isjungti net tokiu savo flagmanu kaip GT5 ir Socom serverius. Net nesinori investuoti i MP kai jauti, kad po 3 metu jau nebegalesi prisijungti :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

@ Jo man ir keista. pvz. palyginimas EA Dice, kur Bad company serveriai dar ir dabar veikia, o žmonių pilni servai, o BC2 veikia taip pat, tik kad jau žmonių ten nelabai rasti eina nebent vieną kitą...

 

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar banished pradejau,tai 3h prazaidziau kol supratau kaip normaliai padaryti kad zmones nemirtu :DD ten tai tokia naujove ant strategu visai kitoks nei kiti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

driveclub mp palošiu kai veikia serveriai :D visai užkabino singstar pakriokt- dainos, kurių žodžius geriausiai žinau tai sekasi ir su jų score. va su wet wet wet grupe ir 186 vietoj singstar pasaulyje buvau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.