n0g4

Xbox live gold pirkimas

Rekomenduojami pranešimai

tai kad youtube reike ieskoti apps o ne marketplace.

Redagavo audirs4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu paklausti ar gamecard.lt yra patikima parduotuve?

 

Aš ir mano pažįstami pirko, tai visus kartus gavom gerus kodus, todėl patikima. :megusta:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, man per xbox dashboarda meta akcija tipo live pirkimas uz 1 svara 1 men. Bandziau ten per boxa pirkti bett nesuprantu kaip ten reikia windows live kazkoki prisireginti ir praso zip kodo irasius lt koda netinka nes pasirodo acc regintas ant UK. tai kaip ten ka uzpildyt kad eitu pirkti uz 1 svara nes per pc puslapyje tokios akcijos nera aciu :thumbsup4: paypal turiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, man per xbox dashboarda meta akcija tipo live pirkimas uz 1 svara 1 men. Bandziau ten per boxa pirkti bett nesuprantu kaip ten reikia windows live kazkoki prisireginti ir praso zip kodo irasius lt koda netinka nes pasirodo acc regintas ant UK. tai kaip ten ka uzpildyt kad eitu pirkti uz 1 svara nes per pc puslapyje tokios akcijos nera aciu :) paypal turiu

 

Ka? Labai greit kalbi, nieko nesupratau...

Tu tik suvesk paypalo duomenys ten kur ju reik. Kiek pamenu praso tik (pass. email) ir prilogink prie xboxo. O tada kai pirksi ta golda, spausk "confirm". done.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, man per xbox dashboarda meta akcija tipo live pirkimas uz 1 svara 1 men. Bandziau ten per boxa pirkti bett nesuprantu kaip ten reikia windows live kazkoki prisireginti ir praso zip kodo irasius lt koda netinka nes pasirodo acc regintas ant UK. tai kaip ten ka uzpildyt kad eitu pirkti uz 1 svara nes per pc puslapyje tokios akcijos nera aciu :) paypal turiu

 

Zip koda reike UK rasyti ir Uk adresa rasyti gali rasyti belekoki adresa taip daukas daro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu man nedave nieko pirkti tol, kol neprisiregistravau ju svetaineje xbox.com, irgi rase kazka apie win messanger account ji gauni uzsiregistraves svetaineje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklausti ar kas nors esat pirke gold is eBay.co,uk nes radau 14menesiu gold uz 27.99£ ar cia ne koks rip off

http://www.ebay.co.uk/itm/XBOX-360-LIVE-12-2-14-MONTHS-GOLD-MEMBERSHIP-UK-SELLER-FAST-/221054447839?pt=UK_VideoGames_VideoGameAccessories_VideoGameAccessories_JN&hash=item3377df30df

Redagavo audirs4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

netaip paklausei, reikejo klaust ar esam is sito sellerio pirke, gi ten daug skirtingu pardaveju.

 

nesu pirkes is sio, bet aisku, kad top rated selleris nedarys nesamoniu, tik tiek, kad gali atsisakyti siusti tau koda i email.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per kiek laiko jum atsiunte ta koda ir koks jusu bankas ?

 

Aš iš vieno UK puslapio pirkau 3 mėnesiu kodą PayPalu - gavau iškarto apmokėjas į el paštą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi snekat apie pirkima internetu,bet noriu suzinot kur galima isigyt lietuvoj perkant parduotuvej ar yra kokiam topocentre ar pns ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi snekat apie pirkima internetu,bet noriu suzinot kur galima isigyt lietuvoj perkant parduotuvej ar yra kokiam topocentre ar pns ?

 

Ten neapsimoka pirkti, nes kainos didelės labai. Jau geriau, kad ir per skelbiu.lt pasižiūrėk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten neapsimoka pirkti, nes kainos didelės labai. Jau geriau, kad ir per skelbiu.lt pasižiūrėk.

 

Ziurejau,bet kad nelabai randu ten,man reikia 12men. O kokios tos dideles kainos ? Kiek zinau 12men. apie 120-130lt ne tiek ir daug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.