Oligarchas

Psp prhome 2 istrynti

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,taigi norejau normaliai pazaisti cabealas tai isirasiau prhome 2 ir man kazkodel psp labai daznai pradejo pakitbti formaavau atminties kortele nepadeda ir labai erzina kai pakimba kas 5 min normaliai neina pazaisti. Kaip turejau gen d3 tai nekibdawo beweik,ir dabar wel noriu gen d3 gal galit pasakyti kaip istrynt ta prhome 2 r isirasyti gen d3?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,taigi norejau normaliai pazaisti cabealas tai isirasiau prhome 2 ir man kazkodel psp labai daznai pradejo pakitbti formaavau atminties kortele nepadeda ir labai erzina kai pakimba kas 5 min normaliai neina pazaisti. Kaip turejau gen d3 tai nekibdawo beweik,ir dabar wel noriu gen d3 gal galit pasakyti kaip istrynt ta prhome 2 r isirasyti gen d3?

Na aš papraščiausiai rašiau gen d3 ant prome-2 ir viskas buvo ok, įsirašė gen d3. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš papraščiausiai rašiau gen d3 ant prome-2 ir viskas buvo ok, įsirašė gen d3. :D

hmmm o gal gali numest linka jei bepameni is kur tu ta gen d3 siunteisi? :thumbsup4: nes tokio dalyko dar nebandziau o sake ir ne su visais veikia tokie dalykai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar neatsimenu, bet gi pagooglink ir tikrai rasi. Arba tiesiog nueik į pspslimhack.com.

Redagavo error12

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.