pspmaniacc

Burnout Legends

Rekomenduojami pranešimai

Ka cia svaigsti vistiek tu jo nepirksi ;) o atsisiusi ;) Siaip tai tikrai idomus bent jau man... daug veiksmo o grafika irgi nebloga ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniskaj nepatiko...nepatinka primena ridge racer...waldymas paprastas bet lekstas...daug ranku prie jo neprikista wiskas atsibosta pazajdus 30min...lekstas masinos waziamis ir shejp piece of shiit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniskaj nepatiko...nepatinka primena ridge racer...waldymas paprastas bet lekstas...daug ranku prie jo neprikista wiskas atsibosta pazajdus 30min...lekstas masinos waziamis ir shejp piece of shiit

jooo.. pavariai jei ką tai gamespot'as va ką parašė "Burnout Legends is the best racer the PSP has to offer, and any PSP owner should definitely check it out." nu gamespot ne rodiklis, bet man tai irgi superinis grajus, beveik tris savaites prasedėjau prie jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nzn ce mano nuomone masinos netrikoviskos jej kalbant apie race zajdimus ant psp geriauri nfsc,midnight club 3,man ...na sejp tikraj man s burnuot legends nera free ride...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nzn ce mano nuomone masinos netrikoviskos jej kalbant apie race zajdimus ant psp geriauri nfsc,midnight club 3,man ...na sejp tikraj man s burnuot legends nera free ride...

Ant PC gal nfsc ar midnight club gal ir geresnis, bet ant psp burnout nepralenkiamas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada parsisiunciau bet lagino neveikdavo tik 1 kzkoks kur reikia daug zalos padaryt o kai lenktynes varai uzlagina ir uzstringa :P, bet manau geras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada parsisiunciau bet lagino neveikdavo tik 1 kzkoks kur reikia daug zalos padaryt o kai lenktynes varai uzlagina ir uzstringa :P, bet manau geras

parsisiųsk normalu t.y. ISO galūnė, kad būtų. Nei sekundės man nėra užlagine.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau įsirašęs Burnout: Dominator, tai po poros lenktynių ištryniau. O vat Legends jau kokia savaite laikosi... toks visai nieko. Dar iš tokio tipo lenktynių ant PSP man FlatOut: HeadOn patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.