red-cat_eX

6.20 TN (hen)

Rekomenduojami pranešimai

gal galit parasyt lietuviskai kaip reikia atrysinet psp, nes daugeliu norenciu atryst sau uzbrickins psp, nes psphacks svetainei neaiskiai viskas parasyta, pvz- Right-click on the file you downloaded, kokio failo?! ju ten daug! Gal kas jau atryso savo psp , tegul sukurs nauja tema, kaip uzsyrasit 6.20 NT HEN, ir visi mes butumem dekingi :thumbsup4:

 

 

Linksmu kaledu visiems! :D

Redagavo prodigy272

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as jau parases esu mazdaug valanda metos ir niekas net nesugebejo uz mano sugaista savo kaledu pirmos dienos laika ruosiant sita dovana paspaust mygtuko padekoti: http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...mp;#entry198985

as kaip tik radau ta gida kitoj temoj, norejau iztrint savo post'a, sorry uz spama, aciu labai :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kaip tik radau ta gida kitoj temoj, norejau iztrint savo post'a, sorry uz spama, aciu labai :thumbsup4:

prasom. joks cia ne spamas. kiti zinos kur ieskot jei uztiks sitoj temoj. tu temu simtas prikuta buvau sukures nuo pat pradziu viena is kur sita atsirado tai nzn :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o sitas atrysimas pilnas, jeigu isjungsi psp pilnai reikes isnaujo viska daryt?

 

klausik, tavo gide neveikia nuoroda ant TN GEN, jis ismeta i namini puslapi slimchaks, o kad is ten parsiust yra pasirinkimas tarp dveju tn genu, kuri reikia siust, kuris nuo total noob'o?

Redagavo prodigy272

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o su data code 9b nusilaužia į 6.20 t-hen ar koks ten?

pagal viska, tai dar jau bet koki PSP gali nulauzt, kuris neatnaujintas i 6.35fw.

tik daryk viska nuosekliai ir gerai, nes gali gauti brick ir tada jau ate psp

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal viska, tai dar jau bet koki PSP gali nulauzt, kuris neatnaujintas i 6.35fw.

tik daryk viska nuosekliai ir gerai, nes gali gauti brick ir tada jau ate psp

Tai ant 6.31 veikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu toki klausimeli,jei pas mane irasyta sita 6.20 TN(hen) versija,ir su pandora galeciau tada i m33 atnaujinti ar pandora nepadetu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu toki klausimeli,jei pas mane irasyta sita 6.20 TN(hen) versija,ir su pandora galeciau tada i m33 atnaujinti ar pandora nepadetu?

nepriema nauji psp pandoros

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zada kaska isleist ir 6.35?

o gal kaipnors ymanoma is 6.35 atstatyt y 6.20 nes kai pirkau buvo 6.20 bet prisikeliau demo paprase update padariau ir dabar 6.35 ir neveikia tas patapon 2 nesusiloadina tas seivas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.