PSP fanas

Praeities konsolės

Rekomenduojami pranešimai

Gal nelabai i tema bet turetu but idomu kokias zaidimu konsoles turejote vaikysteje ir kokie zaidimai labiausiai patiktavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas buvo toks rusiskas "Elektronika". Ten buvo 2 joystick'ai, kuriu pagalba sukinejant virsu valdydavai pagaliukus ekrane ir tai buvo tenisas, futbolas ir t.t. Is viso 15 zaidimu. Jega buvo!

 

Po to ZX Spectrum turejau, kur is kaseciu zaidimus pakraut reikdavo. Nu ten tai isvis zveris buvo! PC, siaip jau... :)

 

Po to turejau Nintendo. Daug geru prisiminimu.

 

Sega. Irgi labai gera platforma.

 

Sony PS. Atrode, kad geriau niekad nieko ir nebus. Siaip tai teisybes yra. Daugiau tokio suolio nenusimato(nu nebent kai teliko butinybe isnyks ir zaisim holograma), koks buvo nuo 2D i 3D. Tarp PS ir PS2 skirtumas tik grafikos kokybe, kas beje bus ir su PS3.

 

Dabar turiu PS2, plona. Ir teisybe pasakius ant pirmo idomiu zaidimu buvo daugiau(nu bent jau man).

 

Laukiu kol iseis, o po to sucipuos PS3. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juo, Auron, true, true... mano pirmas dziaugsmas irgi buvo spectrumai ir atari XE800 is magelio pasikrauni ir varai montezuma's revenge. dzoistiku rankenos budavo aisq palauzytos, tai mazoliai garantuoti:]] o va Nintendo 8-Bit tai virs simto zaidimu perejes ir ne po karta...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As Tai daugiausia geimu perejau ant segos ir psone, esu loses ir ant spectrumo ir ant atari, ant atari patikdavo dig dug :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

UOJ kone pamirsau, taigi tevai visu graju buvo HandHeldai'ai elektronika, kopija nuo nintendo, ten tai kiausus rinkt, tai kokias sasiskas musinet :) :) turiu emuliatoriu kazkur, tai jegele.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tipo kaip elektronika portable :) Jo as tokiu irgi daug turejau, ir su formulem ir auksa vogt is astuonkojo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pradėjau karjera nuo NES išėjau galybę geimų.

 

Vėliau NES + 30 diskečių iškeičiau į SEGA konsolę be džoistikų.

 

Per laiką apsirūpinau džoistikais bei + 20 diskečių ir praėjęs daug žaidimų vėl įvyko mainai. Išmainiau visą arsenalą SEGOS į PLAYSTATION (iš žaidimų salono naudotą).

 

Paskui pardaviau PS1 ir pirkau PS2. 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane labai nervina tas lietuvishkas Genesis'o pavadinimas SEGA. SEGA be Mega Drive'o ishleido ir daugiau konsoliu, zhinote? Saturn, Dreamcast... Ash labai norejau ir iki shiol dar noriu Dreamcasto, pagrinde del Jet Set Radio ir Soul Calibur.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Soul Calibur III yra ant PS2 ir pats turiu šį žaidimą - NEREALI GRAFIKA! 8)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baikit jus man kisht visur ta Soul Calibut III! Nezhaisiu vistiek. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

praeity turejau tik PS , planuoju isigyt dar PSP, tikiuosi pawyx :D :shock:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.