Oligarchas

dbz:ttt

Rekomenduojami pranešimai

tai va isejo tas ilgai lauktas zaidimas pas mane yra prome-2 tai krc neveikia ka daryt? ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

M33 driver , nusistatai Sony Np9660 tada tau norm veiks nemes jodo ekrano neisijungs psp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha as ir is m33 pakeiciau y sony driveri ttai kuo puikiausiai zaidimas weikia :) dekui :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai vistiek juodas ekranas nors as su sony np9660 pas mane patchintas game gal padesit?

Redagavo eleven2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zaidimas tikrai neblogas. As nestatau ant np9600 ir vistiek viskas gerai veikia. :)

tai pas tave al zaidimas flashintas pas mane tai ne tai ant np9600 statau ir weikia :)

o seip zaidimas tai tikrai neblogas idomus story mode tik as niekaip nemoku atlikt special smugiu ;) nesuprantu tu mygtuku kombo :DD

Ir valdymas neblogas gan padarytas ;) nu wienu zodziu is gameplay duodu 10/10 o is grafikos tai nzn kokius 8/10 ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,pas mane ta pati problema neeina zaidimas nors visus plugin isjungiau nustaciau umd iso mode sony np 9660 ir versija cwf prome 2 ? kame problemos gali buti ? (dbz zaidimas EUR)

 

P.S psp modelis 1003

 

Dekui is anksto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.