Kamislt

Del Pal50 ir Pal60

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, yra tokia problemėlė. Taigi konsolės parametruose esu pasirinkes Pal50 ir viskas atrodo labai gražiai, bet atsisiunciau kelias žaidimų demo ir jie neveikia ant pal50 ir prašo perjunkt į Pal60. Įjungus Pal60 visas vaizdas susibjauroja neeina iskaityti žodžiu spalvos per daug ryškios na žodžiu ant mano TV Pal60 atrodo daug prasčiau negu Pal50. Taigi norėčiau paklausti ar įmanoma padaryt Pal60 toki kaip Pal50, kad bent jau galėčiau išmegint demo, nes taip tai neįmanoma lost.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, yra tokia problemėlė. Taigi konsolės parametruose esu pasirinkes Pal50 ir viskas atrodo labai gražiai, bet atsisiunciau kelias žaidimų demo ir jie neveikia ant pal50 ir prašo perjunkt į Pal60. Įjungus Pal60 visas vaizdas susibjauroja neeina iskaityti žodžiu spalvos per daug ryškios na žodžiu ant mano TV Pal60 atrodo daug prasčiau negu Pal50. Taigi norėčiau paklausti ar įmanoma padaryt Pal60 toki kaip Pal50, kad bent jau galėčiau išmegint demo, nes taip tai neįmanoma lost.

ne pas tave telikas nepalaiko pal 60

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na telikas tai Philips 32pfl7772d, bandziau ant kito teliko pasileist tai veikia pal60. Turbut nusipirksiu vga kabeli prie pc monitoriaus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai nebūtų geriau HDMI laidą nusipirkt? ;)

matau kad tu visiskai nesigaudai telikuose ir kas tas pal-60 ar HDMI ir kaip jie susije ar ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki dar karta. Taigi suradau toki dalyka, kad kai prie sio televizoriaus philips 32plf7772d prijungi hdmi tai jis ant 480p,720p,1080p palaiko 60hz. Ar gali but kad taip palaikys ir pal60?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki dar karta. Taigi suradau toki dalyka, kad kai prie sio televizoriaus philips 32plf7772d prijungi hdmi tai jis ant 480p,720p,1080p palaiko 60hz. Ar gali but kad taip palaikys ir pal60?

nepamacius kaip ten rodo sunku pasakyti. Taciau PAL60 paverciant i tavo anksciau parasytas rezuliucijas yra 576i60Hz. Taigi nei 480, nei 720 nei 1080. Televizorius yra senas modelis. ~2007 metu. Internete sunku rasti jiems aprasymu. Jei netingi ir zinai rusu kalba - pasiskaityk IXBT fouma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tam manuale taip raso. Man tiesiog svarbu zinoti ar su hdmi normaliai rodys su pal60, nes be jo negalesiu nemazai zaidimu zaist :| . Tai dabar svarstau ar hdmi reikes pirkt ar vga.

 

•Video formats

Resolution Refresh rate

480i 60 Hz

480p 60 Hz

576i 50 Hz

576p 50 Hz

720p 50, 60 Hz

1080i 50, 60 Hz

1080p 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz

1080p 50 Hz, 60 Hz

Redagavo Kamislt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tam manuale taip raso. Man tiesiog svarbu zinoti ar su hdmi normaliai rodys su pal60, nes be jo negalesiu nemazai zaidimu zaist :| . Tai dabar svarstau ar hdmi reikes pirkt ar vga.

 

•Video formats

Resolution Refresh rate

480i 60 Hz

480p 60 Hz

576i 50 Hz

576p 50 Hz

720p 50, 60 Hz

1080i 50, 60 Hz

1080p 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz

1080p 50 Hz, 60 Hz

upscalini iki 720p60Hz. Tavo televizorius didesnes rezoliucijos ir nerodo. Redagavo masa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gerai, jai su composite nustatymuose padarau pal60, tada prijungiu hdmi ir padarau 720p tai rodys viska normaliai?

 

Pal50: Nuotrauka

 

Pal60: Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.