Rekomenduojami pranešimai

4 misija dar tik ir ant veteran einu, bet jau tiek priscriptinta, kad nezinau net ka sakyt. Priesai be galo eina (kaip ir senesniuos cod) kol neperzengi kokios nors linijos, bet tik perzengi jau vel pradeda begt priesai ir vel eini i prieki, nes kitaip baigsis soviniai tikriausiai arba mirsi nuo ju kai pribegs. Kol neperzengi tam tikros ribos nieko nera, kai perzengi iskart 3 sekundes ir mires (kartais net nespeji niekur pajudet). Dar ka pastebejau, jog kiti priesai bega i tave ir saudo, nors yra taviskiu aplinkuj pilna, bet tas priesas tik i tave bega ir saudo. Kartais dar tie draugai net nesaudo priesu, ziuri kaip jis bega ir nieko nedaro tik po kokiu 5 sekundziu pradeda. (Na cia manau kaip ir scalman, kad sake kol neperzengi linijos tam tikros priesu nebus)

Tai cia jau viskas aisku, visuose cod'uosa tas buvo ir bus, as net nesitikejau kad bus kazkas pakeista.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia jau viskas aisku, visuose cod'uosa tas buvo ir bus, as net nesitikejau kad bus kazkas pakeista.

Nu ta zinau, bet man praitose dalyse nebuvo tokiu dalyku kaip, kad priesai begtu tiesiai pries tave ir saudyt pradetu. Arba meti granata po kojom ir kiti isvis nesprogsta net. :ablow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Veteran sunkumas tai kaip ir ant MW2 ar koks?Palygink panasiai jei nesunku,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Veteran sunkumas tai kaip ir ant MW2 ar koks?Palygink panasiai jei nesunku,

Nelabai zinau ir ka cia lygint reiketu. Panasus siaip labai, tik sunkesnis biski (bent jau man).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia jau viskas aisku, visuose cod'uosa tas buvo ir bus, as net nesitikejau kad bus kazkas pakeista.

Tai kad kiek pamenu IW buvo mineja kad nebebus 'enemy respawn' MW2. Galvojau kad ir Treyarch ta pati padarys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sunkumo lygis bent jau man panašus į MW2, šiaip sunku lyginti kol kas, nes perėjau 6 misijas, bet tikrai lengvesnis už World at War.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dideli minusai System linkui...

1. Levelis nesikelia

2. Viskas atrakinta (VISKAS)

3. Nera rodytu MODU (Kaip GUN GAME)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai labai patiko , dar neįveikiau viso , bet in progress. Labai patinka grafika ir visos smulkmenos , kaip pvz veidų emocijos , gestai , gamta ir t.t. Padirbėta neblogai :) Įdomu kas ten per achievement'as paskutinis , parašyta secret. Įdomu už ką jis.. Kas pirmas pereisit parašykit kaip gameplay iki pat galo , trumpas ar ne ir t.t. Nors tikriausiai ir bus trumpokas kaip ir COD:MW2 :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka perejau :) toks kablys buvo kad net laiko neziurejau... seip geimas idomus buvo, itrauke mane pati istorija su savo mind fucku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka perejau :) toks kablys buvo kad net laiko neziurejau... seip geimas idomus buvo, itrauke mane pati istorija su savo mind fucku :)

Per kiek perejai ir ant kokio sunkumo, kad cia taip greit? Man dar 6 misijos liko. Buvo tokiu vietu kur ilgai uzsizaidziau (vienoj vietoj visa valanda prasedejau) nes mirinejau kas kelias sekundes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Black Ops secret (easter egg): Kai esat main menu, su desiniu analogu ziurekit i savo rankas ir pradekit spaudinet LT ir RT (ant x360). Tada istruksit is tos kedes ir galesit vaiksciot po ta kambari (gausit 15g uz tai, kad istrukot). Uz tos kedes yra kompiuteris kur reikia ivest ZORK (dar gausit 15g). Dar tam terminale irase help, parodys komandas kuriomis galesit naudotis.

Redagavo MadenX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Valandą palošiau, tai tikras mw, mw2 rip-offas. Daug kas nukopinta nuo IW, bet matosi, kad dirbo treyarch kreivarankiai :) Bet sueis, svarbu zombiai yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu geras geimas. tik be reikalo sugalvojau ant sunkiausio eit kampanija..buvo OMFG ,..FTW.. ir pan emocijos.reiks eit per nauja nes niekaip negaliu perbeges cukranendriu lauka nusilesit su virve,tik pradedu begt zemyn,,juk ten nieko tu pats nevaldai ir iskart nukepa.ir siaip per daug mirsti ir mirsti. per daug jie saudo i tave,ir per taikliai.MW2 taip nebuvo tikrai.cia veiksmo pilna bent jau pirmose misijose,net nezinai kas darosi..mind blowing action is visu pusiu. kaip tik siandia dar pries ji losiau MOH. tai ten taip normaliai,tyliai. taktiskai labiau viskas.nzn cia tokia mesmale biski,bet velgi tik pirmos misijos gal ,matysim. oas su MW2 nelyginciau.cia tikrai netas pats ir ne joks rip offas.o kam taip patinka be galo MW2 tai tegu ji ir losia. man tiek MOH ,tiek sitas geri geimai. kol aks MOH labiau patiko,del mazesnio kaip sakoma "saudyk i visas puses ir beg " tipo. tuoj pradesim ant normal lygio gal bus padoriau. esme tokia, jei as iskisu tik nosies galiuka is uz kampo,tai niekas apie tai tikrai negali zinoti ir tuo labiau kad tau tik bekisant nosi,jau i ja bunama saudoma pries tai,reiskia kai ja isskis jau buna velu. va tokie dalykai tai tikrai labai realistiskai nuteikia kabutese. lasivai po situ abieju galeciau per nauaj sulost kad ir MW2 ta pati per nauja,ar COD4. man nie vienas su kitu nesipjauna ir nieko nelyginu kaip kazkokios kopijos.MOH labiau toks subrendes,na toks vysiskas war galima sakyt.tai ka darai yra daug maz slaptai ten. cia tai ka darai daug maz kaip rembo begioji ir saudai visus.arba begi per cukranendres. :) tas idomu buvo visai.bej kas nutiko su ginklais?? ju visur pristatyta,primetyta kaip nzn po ko.atrodo kad priesai prie mirdamai juos graziai taip sustate visur. o tu pasimi viena,kita,ir visu tos pacios optikos ir soviniai tie patys eina.mm ok. bet kodel ju turi but visur prideta po 10 vnt. :)

grafiskai matau daugiau visokiu ugnies bei oro efletu,gana grazu.nieko naujo bet grazu.is tokiu ziaidmu tikejaus naujo idomaus tory labiau nei naujos grafikos.tai tas yra.ir labai smagu del to.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.