ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

taip, viskas gerai, isirasyk ir zaisk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vistiek neveikia raso play dvd ir kai paspaudziu ismeta lentele uzrasyta xbox 360. ka daryti? padekit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi sugalvojau pirkti slimą, nes dabar mano senasis jau banintas yra, o aš labai noriu live naudotis. Tai klausimas, jeigu aš naujajame slime noriu gražinti sena profilį, tai ar negausiu aš vėl bano dėl savo profilio? Nes senajame buvo žaisti ir prieš išleidimo data žaidimai ir tokie kurie flaga iškarto uždeda. Ps: Slime naudosiu tik originalius žaidimus, bet tik bijau jog užbanins dėl profilio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi sugalvojau pirkti slimą, nes dabar mano senasis jau banintas yra, o aš labai noriu live naudotis. Tai klausimas, jeigu aš naujajame slime noriu gražinti sena profilį, tai ar negausiu aš vėl bano dėl savo profilio? Nes senajame buvo žaisti ir prieš išleidimo data žaidimai ir tokie kurie flaga iškarto uždeda. Ps: Slime naudosiu tik originalius žaidimus, bet tik bijau jog užbanins dėl profilio.

O kodėl naujo nenori susikurt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodėl naujo nenori susikurt?

Gal todėl, kad jis turi ten daug Game pointu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba DLC kokių parsisiuntęs yra, tad tikrai nemanau, kad norėtu vėl pirkti visus DLC, juk vis tiek kainuoja. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vistiek neveikia raso play dvd ir kai paspaudziu ismeta lentele uzrasyta xbox 360. ka daryti? padekit

O tai kokia pas tave fw?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba DLC kokių parsisiuntęs yra, tad tikrai nemanau, kad norėtu vėl pirkti visus DLC, juk vis tiek kainuoja. :)

Būtent.

 

 

O šiaip tai banino konsoles, o ne account'us. Nebent esi prisidirbęs su accountu taip pat (pvz avatar hack'ai ir pan.). Jei ne, recoverink gamertag'ą į naują konsolę ir sėkmės!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Taigi atrodo kad turėsime dar viena Slim vartotoją. :) Sekmės su slimu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent.

O šiaip tai banino konsoles, o ne account'us. Nebent esi prisidirbęs su accountu taip pat (pvz avatar hack'ai ir pan.). Jei ne, recoverink gamertag'ą į naują konsolę ir sėkmės!!!

Susigrąžinti noriu, nes senajam turiu 15000 gamerscore... Bet ar skaitosi kaip hakinimas su programa Gamer picture injector atsisiųsti ir per usb įkelti Gamerpictures? + dar temos iš interneto atsisiųstos ir per usb ikeltos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kokia pas tave fw?

 

iXtreme 1.51 3rd wave kiek as zinau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susigrąžinti noriu, nes senajam turiu 15000 gamerscore... Bet ar skaitosi kaip hakinimas su programa Gamer picture injector atsisiųsti ir per usb įkelti Gamerpictures? + dar temos iš interneto atsisiųstos ir per usb ikeltos.

Viskas, kas į konsolę ateina kitais būdais (injectinimas, hdd jungimas prie PC ir t.t. ir pan.), nei oficialiai leidžia MS (pvz marketplace ir pan.), traktuojami kaip CoC ir ToS pažeidimai ir gaunamas account suspension'as (už lengvus nusižengimus - tam tikram laikui; už hackinimus/modinimus - GS reset'as, lifetime ban'as ar pan. - pagal situaciją).

 

Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas, kas į konsolę ateina kitais būdais (injectinimas, hdd jungimas prie PC ir t.t. ir pan.), nei oficialiai leidžia MS (pvz marketplace ir pan.), traktuojami kaip CoC ir ToS pažeidimai ir gaunamas account suspension'as (už lengvus nusižengimus - tam tikram laikui; už hackinimus/modinimus - GS reset'as, lifetime ban'as ar pan. - pagal situaciją).

 

Sėkmės!

Ne į temą

Ačiū labai už atsakymus. Teks kurtis nauja profili.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iXtreme 1.51 3rd wave kiek as zinau

Kiek zinau turint toki fw reikia active disko, nenori persiflashinti i lt+ ? Tada nereiketu jokio active disko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.