ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

kiek suprantu xbox1 visi game yra tik 480p ir pvz jaigu boxas prijungtas vga tai xbox1 geimai neina ant x360...(berods meta error kad pal50 reik)

bet esu bandes gta sa (perdaryta ant x360) ir ejo netgi per vga... (visus kitus xbox1 geimus zaidziau neperdarytus, o tiesiog original backupus... tai reikejo pal50)

taigi klausimas: ar imanoma perdaryt visus xbox1 geimus ant x360 kad eitu zaist pal60 rezimu? (nes pvz norejau kazkada halo1 ir teko nuo vga eit prie 480p tv tai sucks biski..)

 

pasižiūrėk va į šitą sarašą ir jame sužymėta kurie žaidimai palaiko 60Hz o kurie ne,dėl perdarymo tai nesu nieko girdėjęs... http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_games_compatible_with_Xbox_360 Redagavo FUZA
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek suprantu xbox1 visi game yra tik 480p ir pvz jaigu boxas prijungtas vga tai xbox1 geimai neina ant x360...(berods meta error kad pal50 reik)

bet esu bandes gta sa (perdaryta ant x360) ir ejo netgi per vga... (visus kitus xbox1 geimus zaidziau neperdarytus, o tiesiog original backupus... tai reikejo pal50)

taigi klausimas: ar imanoma perdaryt visus xbox1 geimus ant x360 kad eitu zaist pal60 rezimu? (nes pvz norejau kazkada halo1 ir teko nuo vga eit prie 480p tv tai sucks biski..)

 

nemanau kad yra koks perdarymo budas, bent jau as negirdejau apie toki. tesiog kai kurie xbox1 geimai eina tik PAL 50 rezimu. ko nepalaiko VGA laidas, kiti kurie eina ir PAL 60 tuos galima lost. tiesiog pajung paprasta AV laida ir eis.as pats kiek meginau tai man gal tik 2 kokie nejo ,visi kiti kazkaip pasitaike einantys.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O veiktu zaidimai, jei juos rasyciau ne su Image Burner, o su DVD Decrypter?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O veiktu zaidimai, jei juos rasyciau ne su Image Burner, o su DVD Decrypter?

 

Gali,bet ar nepaprasčiau su IMGBURNER'iu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ar jis gali įdėti naują dvd romą?

 

Sunku pasiskambint ir paklaust? Jeigu turi rom`u ir eis is tavo key isgaut tai kodel gi ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunku pasiskambint ir paklaust? Jeigu turi rom`u ir eis is tavo key isgaut tai kodel gi ne.

 

Neturiu aš jokiu romu, ir man čia lengviau paklaust nei paskambint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Turiu Phat Lite-on'a su upgradintu dashboardu bet be key. Ir noriu nusiflashinti į 1.9. Ar pavyks man tai padaryt, viską darant pagal šį gidą: http://www.playmanija.lt/forumas/t26357/gidas-xbox360-liteon-dvd-romo-flashinimas-is-lt-11-i-lt/? Ir ar pavyks ištraukti key su naujausiu JungleFlasheriu?

 

Iš anksto dėkui už atsakymus! <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel mano jasperis pradejo uzti kdl ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel mano jasperis pradejo uzti kdl ?

 

gal kaista tai ir uzia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel mano jasperis pradejo uzti kdl ?

 

Paspaudei ijugimo mygtuka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Turiu Phat Lite-on'a su upgradintu dashboardu bet be key. Ir noriu nusiflashinti į 1.9. Ar pavyks man tai padaryt, viską darant pagal šį gidą: http://www.playmanija.lt/forumas/t26357/gidas-xbox360-liteon-dvd-romo-flashinimas-is-lt-11-i-lt/? Ir ar pavyks ištraukti key su naujausiu JungleFlasheriu?

 

Iš anksto dėkui už atsakymus! <_<

 

Be spec irangos deja nepavyks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel kai ikisu interneto kabeli man vistiek neleidzia i live ten darai ta testa rodo kad interneto nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.