ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

As atsirises esu ir mano klausimo esme ar galima atsirisus nemokamai parsisiusti ir isirasyti map packus?

 

O tu pats bent žinai kaip atsirišęs esi? RGH/JTAG ar flashintas dvd rom? Nuo to ir priklauso ką tau galim atsakyt. Jeigu tik flashintas dvd rom, tada gali pamiršt map pack'us ar bet kokį kitą DLC, nebent pirksi viską UŽ PINIGUSxbox live. Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tu pats bent žinai kaip atsirišęs esi? RGH/JTAG ar flashintas dvd rom? Nuo to ir priklauso ką tau galim atsakyt. Jeigu tik flashintas dvd rom, tada gali pamiršt map pack'us ar bet kokį kitą DLC, nebent pirksi viską UŽ PINIGUSxbox live.

 

Manau, kad mano flashintas dvd rom, dq uz pagalba :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas update kenkia tik tiem kas turi RGH

 

Ne turi, o ruosiasi pasidaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklausti ar HDMI jungtis buna tik ant Jasper ir naujesniu modeliu? Nes noriu pirkti is UK xboxa taciau ten niekas neraso ar jis jasper ar ne, ir neraso pagaminimo metu.. Masciau kad gal bent taip atskirsiu ar tai jasper ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo HDMI nebuvo tik ant pirmo modelio. Bet, kad ir kaip yra, nemanau, kad gautum dar boxą be HDMI jungties. Visi sugedę čj. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip iseina kad ir falcon gali but su HDMI?

 

visiskai teisingai pats turiu falcona su hdmi. Redagavo kauke00

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xenonai buvo be hdmi. Falconai buvo keli be hdmi bet 95% falconu jau ejo su HDMI. Taip kad pagal tai neatskirsi. Pries pirkdamas paklausk pardavejo kokia pagaminimo data ir viskas

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar gali paziureti i maitbloki jeigu 150W tai bus Jasper

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats paprasciausias ir uztikrinciausias budas atskirti motinines

 

Nuotrauka

Redagavo GMR
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, aš turiu xbox360 S ir man yra viena problema mano xbox'as negali update, sako kad ryšio nera o kai nueinu man rodo kad as prisijunges prie interneto (Wi-fi savo) ir xbox live, tai man vistiek neduoda. Tada as nuejau www.xbox.com/suport ten suieškojau update, įrašiau į flesha. Tada ikišau, ir xboxa upteidinau, bet tada vel problema negaliu prisijungti prie xbox live, rodo kad prie wi-fi prisijungta, interneto, o kai xbox live tai parodo X ir gal 20 karu bandziau tikrinti. Jei jums pades -tai as nebeturiu xbox membership jau kaip 1mėn gal del to taip yra?!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per laida bandyk i XBL jungtis, o gold'o nereikia updatams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.