ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. :D

 

Norėjau paklausti ar man veiks žaidimai įrašyti prieš lt 3.0? Ta prasme, patys seniausieji, tokie kaip (NBA 2k11, GOW1, GOW2.) Manau supratot.

Nes būtų gaila jei neveiktų. ;/

Taip pat klausimas ne apie patį xbox. Kaip reikia sužinoti koks dvd rom'as stovi mano kompe (pc)?

 

Iš anksto dėkui. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. :D

 

Norėjau paklausti ar man veiks žaidimai įrašyti prieš lt 3.0? Ta prasme, patys seniausieji, tokie kaip (NBA 2k11, GOW1, GOW2.) Manau supratot.

Nes būtų gaila jei neveiktų. ;/

Taip pat klausimas ne apie patį xbox. Kaip reikia sužinoti koks dvd rom'as stovi mano kompe (pc)?

 

Iš anksto dėkui. :D

 

1. Veiks ne xgd3.

2. Per device manager paziurek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turetu veikt,bet bus nesaugu jungtis i live.Jeigu nori jungtis teks perleisti per abgx360,kad atnaujintu stealth failus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,ar veiktu belaidis internetas(mezon,omnitel t.t)ant xbox 360?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei boxas slim-tada taip.Jei ne-teks pirkt wireless adapteri ant boxo.Jis apie ~80LT kainuoja.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas veks tiesiog reix sharint interneta nuo pc, o jau ar laidu ar per wifi tai tavo pasirinkimas... :thumbsup4:

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku,aciu uz atsakymus :)

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima,tik priklausomai nuo to koki X360 laida naudoji ir kokias jungtis turi tavo koloneles,teks isigyti kazkokiu perejimu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nusprendziau atnaujinti xa i 3.0,tai jaigu tai padarys man meistrai,zaidimai kurie yra pas mane naujesni tokie kaip skyrim,jie neveiks,reikes is naujo perrasineti??ir kam perleidineti per abgx iso faila?ar yra db abgx kuris perleidzia xgdr zaidimus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, turėjau seniau sena amerikonišką xbox'ą ir teko jį naudot kartu su http://1.bp.blogspot.com/_A_PXCCJfrv0/STqShDDU07I/AAAAAAAAAIM/9b489qmgWZk/s320/konverteris.jpg tokiu srovės konverteriu. Dabar nusipirkau europinį naujesnį, tačiau tik pačią konsolę(t.y. visi laidai ir maitblokiai išliko seno x'o). Maitblokis 203w. Ar būtų galima man xboxu naudotis jau be šito griozdiško srovės konverterio o tiesiog su rozetės kištuku, kuris iš jav rozetės į lietuvišką leistų įkišt laidą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne negalima

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.