ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

sweiki. galit gal kas parasyt kokius nustatymus reik padaryt ImgBurn kad isirasytu didesnes talpos zaidimas i dvd. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reike su iHAS dvd rom irasineti ir ant 2.4x greicio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas tas iHAS dvd rom? :rolleyes:

 

iHAS b dvd romas yra specialus dvd romas irasyneti xgdr zaidimus i kompakta pilna talpa,o del nustatymu as nznau ir pats,laukiu kol kas paaiskins

Beje ta dvd rom isigijus reikia ji dar su burner max patvarkyti taip sakant,kad jis butu tinkamas,burner max tai tokia programa,atrisanti dvd roma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zino kaip reikia atstatyti xbox'o nustatymus? Pas mane slim'as, su naujausiu updeitu 2.0.14719. As darau taip: system/console settings/system info ir vedu kodus internete susirades (LT,RT,X,Y...) ir pabaigus vesti koda visalaika ismeta atgal i "Console settings" menu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokius tu nustatymus nori atstatyti???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokius tu nustatymus nori atstatyti???

 

Noriu atstatyti gamyklinius parametrus - system default settings.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tiesiog initial setup paleisk ir viskas. Ir xbox live problemos tai nesutvarkys :notworthy:

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tiesiog initial setup paleisk ir viskas. Ir xbox live problemos tai nesutvarkys :notworthy:

 

Aisku.

Dar norejau paklaust del nulauzimo. Pas mane xbox 360 slim 4gb - kinect bundle, pagaminimo data 2011-07-20, amperos 12v-9,6A:5v-1A. liteon dvd romas (koks chipas nezinau, nes neardytas xbox'as), dashboard'as 2.0.14719.0.

1. Kokia motinine galetu buti ir kokios versijos dvd-rom'as?

2. Kokia situacija su RGH ir fleshinimu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku.

Dar norejau paklaust del nulauzimo. Pas mane xbox 360 slim 4gb - kinect bundle, pagaminimo data 2011-07-20, amperos 12v-9,6A:5v-1A. liteon dvd romas (koks chipas nezinau, nes neardytas xbox'as), dashboard'as 2.0.14719.0.

1. Kokia motinine galetu buti ir kokios versijos dvd-rom'as?

2. Kokia situacija su RGH ir fleshinimu?

 

1. Motinine corona. DVDromas liteon, greiciausiai 1175 (nenulauziamas). Tiksliai del dvdromo galima pasakyti tik isardzius.

2. RGH padaryti negalima, 90% kad neflesinamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Taigi neseniai nusipirkau xbox360 konsole ir iskilo man tokia problema kad nepaleidzia zaidimu. Idedu originalu zaidima ir raso ''Unrecognised disc". Gal kas gali padeti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Taigi neseniai nusipirkau xbox360 konsole ir iskilo man tokia problema kad nepaleidzia zaidimu. Idedu originalu zaidima ir raso ''Unrecognised disc". Gal kas gali padeti?

 

xbox nauja pirkai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbox pirkau nenauja.

 

tai gali buti,kad dvd key prarastas.as nezinau tiksliai.man paciam taip buvo tik ne atsimenu,kas tiksliai jam buvo :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Taigi neseniai nusipirkau xbox360 konsole ir iskilo man tokia problema kad nepaleidzia zaidimu. Idedu originalu zaidima ir raso ''Unrecognised disc". Gal kas gali padeti?

 

Arba bloga fw, arba brick (pamestas dvd key).

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.