ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

laba diena mano xboxkasas 360 isleidimo data 2011.09.22 as nezinodamas kad pries glecinima nerekuomenduojama buvo prisijungti prie interneto as prisijungiau, tad as noreciau zinoti kada man butu imanoma nulausti sia versija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

+- uz metu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pvz jei pasiimi seno xbox360 harda ten kokiu 120gb ir nulupi viska kad tiktu ant slimo tai veiks jis ? ar slimas tik 250 ir 320 pripazista ?

 

Ne į temą

Beto jei pvz noriu lost koki bf3 online, tai tipo reikia pirkt Live golda ir dar atskirai online pass ?

+Kur galima pirkt tu online pass ar cia uz MS points juos perki ?

+Uztektu intiko kurio siuntimo greitis 400kb/s kad normaliai zaist be lago ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pvz jei pasiimi seno xbox360 harda ten kokiu 120gb ir nulupi viska kad tiktu ant slimo tai veiks jis ? ar slimas tik 250 ir 320 pripazista ?

 

Ne į temą

Beto jei pvz noriu lost koki bf3 online, tai tipo reikia pirkt Live golda ir dar atskirai online pass ?

+Kur galima pirkt tu online pass ar cia uz MS points juos perki ?

+Uztektu intiko kurio siuntimo greitis 400kb/s kad normaliai zaist be lago ?

 

Taip veiks.Pats esu islupes 20gb hdd ir isidejes i slima ir viskas veikia.Norint lost bf3 online reik online pass ir goldo.Kiek zinau tik uz MS pointus galima nusipirkti,bet jeigu klystu tai kazkas pataisys mane...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip veiks.Pats esu islupes 20gb hdd ir isidejes i slima ir viskas veikia.Norint lost bf3 online reik online pass ir goldo.Kiek zinau tik uz MS pointus galima nusipirkti,bet jeigu klystu tai kazkas pataisys mane...

 

 

dekui o kaip del greicio labai ten reikalauja ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Online pass ne tik uz msp gali pirkt, paziurek ebay ar puslapiuose kur kodus pardavineja pilna ju Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Online pass ne tik uz msp gali pirkt, paziurek ebay ar puslapiuose kur kodus pardavineja pilna ju Nuotrauka

 

 

jau ziurejau radau :)

 

Ne į temą

O taip kaip su greiciu... ?? beto: Ant kuriu game apsimokiause pirkti ? ir ar ant senu jau irgi reikalauja online pass code pvz kaip anksciau GOW2 ejai ir zaidei o dabar tipo reiks ir cia jau ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del greicio nezinau tiksliai, tai nepasakysiu, o del senu zaidimu, tai ant kuriu nebuvo, tai ant tu ir neatsirado, pvz. GOW2 be online pass ir dabar gali zaist online.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ojetau visi video su pilna adapteriu visokiu nespesiu pirkt.

 

 

 

gal gali numest linka kur ta perejima pirkt?skytech pwz

 

sujungiau hdmi laida ir ta laida su tulpem.ikisu i tv garsas yra ,ikisu hdmi atsiranda vaizdas monitoriuje,bet garso nera.garsas pagal visa logika turetu tada is tv eit,nes ten garso tulpes ikistos.nesuprantu....

 

pirma sujungi laidus.tada eini i audio nustatymus konsolej,ir parenki paprasta, ne 5.1 garsa. tu ka vaizda per monika o garsa per tv jungi vienu metu :badass:

:sir:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau ziurejau radau :)

 

Ne į temą

O taip kaip su greiciu... ?? beto: Ant kuriu game apsimokiause pirkti ? ir ar ant senu jau irgi reikalauja online pass code pvz kaip anksciau GOW2 ejai ir zaidei o dabar tipo reiks ir cia jau ?

 

jei nereikėjo online pass ant žaidimo ,kai jis išėjo , tai ir dabar nereikės . Interneto greičio pilnai užteks , tik tiek ,kad ilgokai siųs viską .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , taigi turiu nulaušta konsole į LT v3.0 versija . Ir dabar noriu paklausti . Ar būtinai reikia turėti iHAS dvd roma , norint irašyti pvz : F-1 2012 žaidima . Aš per internetą nežaisiu .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebutina, bet butina tureti Double Layer irasanti dvd rom'a.Aisku jei nori geriausios kokybes, kad viskas veiktu be problemu ir t.t. tai rekomenduojamas iHAS..

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.