ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Double Layer irasanti dvd rom'a , ką jis duoda ?

 

Su juo gali įrašinėti dvd dl 8,5gb diskus . Šeip dabar visi dvd rom įrašinėja dvd dl ( mano senam 2004m. kompe jau galėjo įrašinėt)
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , taigi turiu nulaušta konsole į LT v3.0 versija . Ir dabar noriu paklausti . Ar būtinai reikia turėti iHAS.plm.lt/"]iHAS[/url] dvd roma , norint irašyti pvz : F-1 2012 žaidima . Aš per internetą nežaisiu .

 

Jei zaidimas XGD3, tada reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, dar vienas mazas klausimelis - ImgBurn nustatymuose "Write" skiltyje (video medziagoje) pastebejau nuimta varnele nuo "Enable BURN-Proof", tai patartumet palikti uzdeta varnele ar nuimti (kaip video)?

PS. aciu uz atsakyma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as deginau deginau kompaktus su iHAS'u, po to kazkaip LM-e uzmaciau komentara prie xboxo zaidimo su tokiais nustatymais:

 

Rekomenduojami Imgburn nustatymai:

 

Advanced Settings

 

* 'Force Hyper Tuning' is enabled.

* 'Online Hyper Tuning' is enabled.

* 'Overspeed' might improve KProbe results.

* Enable 'Smart Burn'.

* Clear 'OPC Data' when burning XGD3 game.

 

 

Write Settings

 

* Check 'Perform OPC' when burning MKM-003 disks @ 4x.

* Set larger buffer size, between 128 - 512MB.

* Disable 'BURN - Proof'.

 

tai kai padariau tokius nustatymus ir pries irasinedamas i MKM-003 Verbatimus isvalau opc history, nera nei vienas zaidimas neisirases. net kompa galiu apkraut kitom programom kol irasineja, ko negaledavau daryt anksciau, ir vistiek isiraso :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ,sugalvojau pirkti antra Xbox'a su vien SP losciau ,o su kitu MP losciau. Tai man reikia kelis klausimus susizinot:

 

1. Ar kai isleis Xbox720 dar gamys zaidimus ant Xbox360?

2. Kaip dabar ten live su flesintoms konsolemis? Daug banu dalina?

3. Eitu man plost live be lago kai mano interneto greitis 32kb/s ? Siuntimas man is live nerupi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. Gamys

2. Nedaug

3. Neitu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ,sugalvojau pirkti antra Xbox'a su vien SP losciau ,o su kitu MP losciau. Tai man reikia kelis klausimus susizinot:

 

1. Ar kai isleis Xbox720 dar gamys zaidimus ant Xbox360?

2. Kaip dabar ten live su flesintoms konsolemis? Daug banu dalina?

3. Eitu man plost live be lago kai mano interneto greitis 32kb/s ? Siuntimas man is live nerupi.

 

1. Dar bent pora metų manau leis žaidimus ant xbox 360 .

2. Šiuo metu live praktiškai nieko nebanina .

3. Jeigu ir prijungs į live , gali būti ,kad multiplayer nelabai pažaisi ( nors kai kur galima rast ,kad būtent 32kb/s min greitis xbox live)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ,sugalvojau pirkti antra Xbox'a su vien SP losciau ,o su kitu MP losciau. Tai man reikia kelis klausimus susizinot:

 

1. Ar kai isleis Xbox720 dar gamys zaidimus ant Xbox360?

2. Kaip dabar ten live su flesintoms konsolemis? Daug banu dalina?

3. Eitu man plost live be lago kai mano interneto greitis 32kb/s ? Siuntimas man is live nerupi.

 

1. :lol2: na pradzioj matyt gamins kelis pirmus zaidimus.po to tikriausia ne.

2. :kede:

3. sunkiai.dar lagas labiau nuo pingo priklauso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Noriu paklausti kaip įrašyti iš CD į HDD žaidimą ir ar eis jį žaisti (žaidimas neorginalus).

ar eina į HDD įrašyti filmus ir muziką iš CD.

Gal galite duoti nuorodą kur galima pasiskaityti.

Dėkui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. :lol2: na pradzioj matyt gamins kelis pirmus zaidimus.po to tikriausia ne.

2. :kede:

3. sunkiai.dar lagas labiau nuo pingo priklauso.

 

 

 

Na as manau kol bus paklausa ant x360 tol ir gamins tuos zaidus ar ten perdarys nes visgi jei iskarto nurasytu ar ten po metu x360 butu labai negrazu is microsofto puses nes tada pirmtakas taptu bevertis, o nauja x720 prades intensyviai pirkt kai bus nulauztas tik tada manau.

 

Sveiki,

Noriu paklausti kaip įrašyti iš CD į HDD žaidimą ir ar eis jį žaisti (žaidimas neorginalus).

ar eina į HDD įrašyti filmus ir muziką iš CD.

Gal galite duoti nuorodą kur galima pasiskaityti.

Dėkui.

 

 

IS CD neirasysi nebent is DVD taciau ir tai ar tavo bent atristas X kad neoriginala dedi ? Forumas luzta nuo tos info tiesiog pasiskaitinek senas temas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as manau kol bus paklausa ant x360 tol ir gamins tuos zaidus ar ten perdarys nes visgi jei iskarto nurasytu ar ten po metu x360 butu labai negrazu is microsofto puses nes tada pirmtakas taptu bevertis, o nauja x720 prades intensyviai pirkt kai bus nulauztas tik tada manau.

 

Na nereik čia nesamonių šnekėti apie konsolės pirkimus susyjusius su nulaužimais, didelė dalis savininkų konsolių net nežino kas tai per dalykas yra tas nulaužimas ir jiems visiškai tai nerūpi, nes jie perka originalius žaidimus ir net nenori siųstis ir įrašytnėti jų. Kad ir tie patys Lietuviai pirks tuos naujus Xbox nelaukę nulaužimo, nes jiems tai nerūpi. Nespręsk apie kitus pagal save :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.