ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

is tu fromatu ka rast gali nete tai skaitys .avi filmus . na paprastus dvdrip ten kokius desi tokius ims, jeigu yra padarytas divx updeitas. jei ne tai paprasys ji padaryt, aisku tam reikia but online.

 

kazkaip specialiai usb rakta tam dalykui paruosti reikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek prisimenu norint ziureti filmus nieko papildomai su flesu daryti nereikia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip specialiai usb rakta tam dalykui paruosti reikia?

 

jo tiesiog ikelk filma ir viskas. gali su folderiu ,gali be jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandziau visa formatuot. vistiek tas pats. jungiau tiek is priekio tiek is galo. pirma kart is galo ijungus, lygtais dar bande veikt, leido pora game paleist, bet po kokio pusvalandzio vel tas pats. tiesiog nei is to nei is sio nustoja skaityt hdd.

ir nera labai jau sustras tas hdd. Jeigu pirkt hdd ir det i vidu, kokios firmos rekomenduotumet? aisku kad ir ne brangus ir kokybiskas butu

 

O kokiu cluster size formatuoji? Neseniai savo isorini 1TB pasijungiau, tai irgi truputi pavargau kol radau kodel x'as jo nemato. Pasirodo butina primary particija, o mano durna programke defaultine ismete logic.

Formatavau fat32 su 64k cs. Mano hdd 3.5 wd greenas + deze.

 

Dar kazkur skaiciau kad xbox'as skaito mac hfs+ failu sistema, gal kas bandet? Verta? Kaip suprantu panaikintu 4gb max failui...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokiu cluster size formatuoji? Neseniai savo isorini 1TB pasijungiau, tai irgi truputi pavargau kol radau kodel x'as jo nemato. Pasirodo butina primary particija, o mano durna programke defaultine ismete logic.

Formatavau fat32 su 64k cs. Mano hdd 3.5 wd greenas + deze.

 

Dar kazkur skaiciau kad xbox'as skaito mac hfs+ failu sistema, gal kas bandet? Verta? Kaip suprantu panaikintu 4gb max failui...

 

taip, darau primary. o cs ivairius bandziau, 4k, 16k, 32k, 64k. gal tiesiog nepatiko mano hdd. mastau gal usb3.0 nepatiko jam....(is hdd iseina usb3.0 , o kabelis pakeicia ja i paprasta 2.0) nors mano nesiojamam tai jokios itakos neturejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, darau primary. o cs ivairius bandziau, 4k, 16k, 32k, 64k. gal tiesiog nepatiko mano hdd. mastau gal usb3.0 nepatiko jam....(is hdd iseina usb3.0 , o kabelis pakeicia ja i paprasta 2.0) nors mano nesiojamam tai jokios itakos neturejo.

 

mano hdd deze irgi usb3 ir laida naudoju kuris buvo prie jos komplektuojamas, kaip ir viskas ok. Minejai kad daiktas dar garantinis, tai jungtys turbut negalejo dar issinesiot.

Pala o tavo tas hdd su isoriniu maitinimu? Gal jam smarves neuztenka jai is usb maitinasi? :huh:

Redagavo spirgucis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano hdd deze irgi usb3 ir laida naudoju kuris buvo prie jos komplektuojamas, kaip ir viskas ok. Minejai kad daiktas dar garantinis, tai jungtys turbut negalejo dar issinesiot.

Pala o tavo tas hdd su isoriniu maitinimu? Gal jam smarves neuztenka jai is usb maitinasi? :huh:

 

Adata va toks hdd pas mane, maitinas tik nuo usb.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas naudojates naujausia programa LiNK? per kuria galima losti online kaip per xbl tik cia skitas dalykas RGh Jtag :) ? Veikti ji veikia, bet nepavyksta creatinti game lobby :) kas gaudos sitame reikale please i pm DQ! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Adata va toks hdd pas mane, maitinas tik nuo usb.

 

Issitraukiau as ir savo senaji isorini hdd su maitinimu nuo usb, jo viduj lyg ir PATA 2.5 diskas, tai tikrai turetu daugiau sroves imt, bet veikia kuo puikiausiai... tai sory, nebeturiu daugiau minciu :giveup:

 

Gal kas naudojates naujausia programa LiNK? per kuria galima losti online kaip per xbl tik cia skitas dalykas RGh Jtag :) ? Veikti ji veikia, bet nepavyksta creatinti game lobby :) kas gaudos sitame reikale please i pm DQ! :)

 

LINK ne xbl, o xlink kai pamaina. Ant jo eina zaist tik zaidimus palaikancius system link. Ir game loby nesukursi, jis yra bendras visiem LINK'ininkam tame zaide, kurti gali kambarius ir kiek zinau jie kuriasi http://link.jqe360.com/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Issitraukiau as ir savo senaji isorini hdd su maitinimu nuo usb, jo viduj lyg ir PATA 2.5 diskas, tai tikrai turetu daugiau sroves imt, bet veikia kuo puikiausiai... tai sory, nebeturiu daugiau minciu :giveup:

 

 

LINK ne xbl, o xlink kai pamaina. Ant jo eina zaist tik zaidimus palaikancius system link. Ir game loby nesukursi, jis yra bendras visiem LINK'ininkam tame zaide, kurti gali kambarius ir kiek zinau jie kuriasi http://link.jqe360.com/

 

Tai taip sorry :) tai reikia savo room susikurti kiek supratau ir tada meginti jungtis? :) nes me ssu draugu netoli vienas kito gyvenam ir norim co op palosti :) ir taip tie game yra palaikomi LiNK :) viskas pasijungia mes net galim i viena room ieiti per pati xboxa, bet paciame zaidime system link neranda zaidimo prie kurio gali jungtis...ta prame , kai esi pakures tu custom match ir panasiai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu pora klausymu:

1. Kaip isirasyti zaidima is pc i hdd? Viska nuo pradziu iki galo noreciau suzinoti (gal koks gidas ar kazkas pan yra, nes neradau)

2. Kaip galima gauti bana?

Aciu uz atsakymus! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tuoj palauk, paimsiu ir darysiu tau gida. Su video ar uzteks nuotrauku?

 

O jei rimtai tai tokiu klausimu klausk to kas pardave konsole. Pardavejas privalo suteikti pilna info ir atsakyti i visus rupimus klausimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neprasau kad man specialiai parasytu gida , klausiu gal forume yra kokia tema ar kazkas panasaus, nes kiek jieskojau neradau.

Redagavo cacalelia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip gauti baną turėtų buti labai aiškus ir paprastas klausimas į kurį atsakyti turėtum labai paprastai.

 

Vienintelis būdas (Taip?) - žaisti neoriginalius žaidimus internete (Multiplayer).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip gauti baną turėtų buti labai aiškus ir paprastas klausimas į kurį atsakyti turėtum labai paprastai.

 

Vienintelis būdas (Taip?) - žaisti neoriginalius žaidimus internete (Multiplayer).

 

 

 

Yra ir daugiau būdų kaip vienas iš jų apšmeišti microsoftą jų regitrų centre pareiks priekaištus kad dideles xbl kainos prastas ryšys ir ant galo iškoliot ;)

 

 

 

Dabar mano klausimukas... Nesuprantu kaip man paprasta sušiktą filmą galima peržiūrėt per X360 ?

 

Prieš flešinimą į LT+3 viskas veikė dabar vos pradėjus žiurėt(tapatį) filmą meta storage has unpluged ar kaskas tokio suvelia žodz kaskas tipo atjungta ar atsijungia... :cenzura:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.