SilentMove

PS3 CFW

Rekomenduojami pranešimai

Tau ziuriu laikas ismokt skaityt butu. Jis nori SAUGIAI zaist online, tai vienintelis budas ir yra - OFW 3.56. O su 3.55 CFW susirinksit flag`us subanins ir sedesit ramus ;] Nors maciau yra budas jau prisijungt online su baninta, bet klausimas ar ilgai. Sakai turi rimtesniu reikalu? As jau pakankamai nemazai banintu zmoniu esu mates ;]

Bananus gauna, spameriai, cheateriai ir tt ir nesvarbu su kokia tu ofw ar cfw. Kol kas nesu nei vieno mates kuris gautu banana del CFW, neneigiu kad yra, bet tai turbut labai mazas procentas

 

O tai 3.56 OFW ar game updeto nereikalauja jungiantis online?

Prie ko cia 3.56OFW jei kalba eina apie 3.55cfw su kuriuo gali daryti update bet kokiu zaidimu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie ko cia 3.56OFW jei kalba eina apie 3.55cfw su kuriuo gali daryti update bet kokiu zaidimu

 

Kaip tais prie kO? Tu tada man paaiskink kaip vapse man prisijungti online, jeigu as net psn negaliu prisiregint, iskart praso pirma padaryt system updeita, nors po neta, youtube vaikstau be problemu. Pas mane 3.55 kmaev su GAIA. Ir nuo kada galima zaidimus atsiustus is torrentu ir t.t. updatint? Kiek skaiciau, jei updeitini jie dingsta ar susivaro. Paneik mano nuomone :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie ko cia 3.56OFW jei kalba eina apie 3.55cfw su kuriuo gali daryti update bet kokiu zaidimu

Kaip tais prie kO? Tu tada man paaiskink kaip vapse man prisijungti online, jeigu as net psn negaliu prisiregint, iskart praso pirma padaryt system updeita, nors po neta, youtube vaikstau be problemu. Pas mane 3.55 kmaev su GAIA. Ir nuo kada galima zaidimus atsiustus is torrentu ir t.t. updatint? Kiek skaiciau, jei updeitini jie dingsta ar susivaro. Paneik mano nuomone :thumbsup4:

Visa laika gali update daryti zaidimams isskyrus tiem kurie naudoja geohoto cfw kuriem reikalingi PKG. Tu nors uzsiregistraves PSN'e? Jei taip tada turi pakeisti dns nustatymus, pakeiti CER 27 faila PS3, parsisiusti fuskPSN v2 programa ir dev-blind.pkg, kuri isirasai i ps3 suteiki jam visas teises, pakeiti dns, perkrauni. PC paleidi fuckpsn ir turi priejima su 3.55cfw psn. Jei kas neaisku buvau imetes video pasiieskok, ten viskas detaliai parodyta Redagavo Fake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa laika gali update daryti zaidimams isskyrus tiem kurie naudoja geohoto cfw kuriem reikalingi PKG. Tu nors uzsiregistraves PSN'e? Jei taip tada turi pakeisti dns nustatymus, parsisiusti fuskPSN v2 programa ir dev-blind.pkg. pkg isirasai i ps3 suteiki jam visas teise, pakeiti dns perkrauni. PC paleidi fuckpsn ir tuei priejima su 3,55cfw psn. Jei kas neaisku buvau imetes video pasiieskok, ten viskas detaliai parodyta

Sioks toks gidas cia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visa laika gali update daryti zaidimams isskyrus tiem kurie naudoja geohoto cfw kuriem reikalingi PKG. Tu nors uzsiregistraves PSN'e? Jei taip tada turi pakeisti dns nustatymus, pakeiti CER 27 faila PS3, parsisiusti fuskPSN v2 programa ir dev-blind.pkg, kuri isirasai i ps3 suteiki jam visas teises, pakeiti dns, perkrauni. PC paleidi fuckpsn ir turi priejima su 3.55cfw psn. Jei kas neaisku buvau imetes video pasiieskok, ten viskas detaliai parodyta

Neuzsiregistraves, nes kai pirkau iskart isirasiau cfw, o ja isirasius neleidzia prisiregint, nes praso pirma updeitint sistema. O del shitu dalyku net ir nezinojau, kad yra tokia galimybe, kazkaip mazai kalbeta, nes pakankamai daug as cia prisiskaiciau. Dekui pasieiskosiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neuzsiregistraves, nes kai pirkau iskart isirasiau cfw, o ja isirasius neleidzia prisiregint, nes praso pirma updeitint sistema. O del shitu dalyku net ir nezinojau, kad yra tokia galimybe, kazkaip mazai kalbeta, nes pakankamai daug as cia prisiskaiciau. Dekui pasieiskosiu.

Prisiregistruoti gali ir su PC pagalba oficialiame ps3 puslapyje ir naudokis gidu kuri imete fakassss Redagavo Fake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiregistruoti gali ir su PC pagalba oficialiame ps3 puslapyje ir naudokis gidu kuri imete fakassss

zodziu bandziau prisijungti ir fakasss duotu gidu ir situ

, bet nieko nesigauna. Na pazengiau galbut siek tiek i prieki, bet tikslo nepasiekiau :D. Dabar nors ileidzia i playstation network ir system update nepraso, bet kai bandau jungtis iskart meta error 80710007. Netas ir youtube, kaip ir pries tai viskas pasileidzia. Gal turit minciu? :) Negali but, kad jau tas budas neveikia? Dar toks pastebejimas, kad kiti keicia CA24.cer. Gal tas geresnis? Redagavo Tomka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu bandziau prisijungti ir fakasss duotu gidu ir situ

, bet nieko nesigauna. Na pazengiau galbut siek tiek i prieki, bet tikslo nepasiekiau :D. Dabar nors ileidzia i playstation network ir system update nepraso, bet kai bandau jungtis iskart meta error 80710007. Netas ir youtube, kaip ir pries tai viskas pasileidzia. Gal turit minciu? :) Negali but, kad jau tas budas neveikia? Dar toks pastebejimas, kad kiti keicia CA24.cer. Gal tas geresnis?
Kai jungiesi paziurek i kompa, nes kai kurios antivirusines praso kad patvirtintum prieiga, pas mane nod 32 tai praso patvirtinti kiekviena syki jungiantis. Nusikopink visa papke CER i PC, kad turetum originalus ir gali bandyti keisti ta CA24.cer, bet seip turi pasileisti jei viska tvarkingai padarei Redagavo Fake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Ar galima ant kakaroto cfw ant virsu uzrasyti kmaew cfw ? Ar nieko neatsitiks ? Aciu :D

Tu turbut skleroze sergi, gi kitoje temoje tau yra atsakyta, kad saugiausia yra pirma isirasyti 3.55OFW tik paskui kiokia nori 3.55cfw

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia skleroze. Sake kad nezino ar nieko neatsitiks. O tas saugiausia tai man nieko nesako

Saugiausia yra patikimiausia, tau net video yra ideta kas, kur ir kaip, ir su kuom valgoma. Geriau nedarskes akiu sakytum kad nemoku, arba nezinau nuo ko pradeti.

PS Tavo konsole, tai gali daryti su ja ka nori, gali ant virsaus uzsirasyti, paskui pasidalinsi patirtimi

Redagavo Fake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia skleroze. Sake kad nezino ar nieko neatsitiks. O tas saugiausia tai man nieko nesako

Jeigu nori susipi*ti savo konsole - prasom, daryk ka nori, tik po to kitu nekaltink, kad neperspejom. Bet absoliuciai visi zmones is pradziu isiraso OFW, tik tada belenkoki CFW.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi as jokiu akiu ir nedraskau, as ir sakau nemoku ir nezinau nuo ko pradet, todel ir klausiu kaip pirma ta ofw irasyt o paskui cfw. Ir ar taip darant nesugadinsiu konsoles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.