SilentMove

PS3 CFW

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki kas nors losiat su 3.56 update internete piratinius zaidimus nes kiek skaitau tai niekas nieko neraso:)?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Atsirado pas mane tokia problema... Bypass'inau 3.56 OFW su DNS. Reikejo kelis kertus perkeisi interneta ant kabelio nuo wireless, ir poto vel ant kabelio. Ir dabar nebegaliu prisijungti prie PSN net su DNS setting'ais... Nezinau, kame reples :/ Nejau isejo dar vienas OFW? O gal jau istryne tuos DNS? Ar jums viskas veikia?

P.S. Is anksto dekuj uz atsakymus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Atsirado pas mane tokia problema... Bypass'inau 3.56 OFW su DNS. Reikejo kelis kertus perkeisi interneta ant kabelio nuo wireless, ir poto vel ant kabelio. Ir dabar nebegaliu prisijungti prie PSN net su DNS setting'ais... Nezinau, kame reples :/ Nejau isejo dar vienas OFW? O gal jau istryne tuos DNS? Ar jums viskas veikia?

P.S. Is anksto dekuj uz atsakymus :)

Sony Patches PSN Bypass Methods, Blocks PS3 DNS Hacks

It happens after every firmware update so it should be no surprise but, apparently, all the other sites think it's news.

 

In case you hadn't noticed, Sony has patched the proxy and PSN bypass methods following the release of the revised PS3 Firmware 3.56 rendering the PS3 DNS hacks useless once again. Shocking, huh?

 

Nebeveikia jau trick su DNS.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kas nors losiat su 3.56 update internete piratinius zaidimus nes kiek skaitau tai niekas nieko neraso:)?

Niekas nelošia su 3.56 piratinių, nes nėra CFW tokios versijos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki, gal as aklas ar ka bet niekur nerandu NBA 2K11 pkg 3.55versijai. Gal galit numest link? :D

Gal galima suzinot kam tau tas pkg ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galit padet? ;) susigalvojau, nusilauzt siandien ps3 savo, nes jis vistiek serga YLOD tai pakol gyvas reik tuom naudotis :D zinau, kad nusibodo jum turbut aiskint kaip ir ka viska daryt, bet kiek skaiciau jusu postus, tai nieko nesupratau labai jau jus pazenge ;) tai va girdejau, kad galima nusilauzt ir su Android. Turiu samsung galaxy 550 su 2.1 versija, ps3 SW yra 3.56, koks lengviausias budas nusilauzt? jeigu tyngit patys rasyt, galit numest saltini, bet geriau LT kalba nes anglu 1/3 mokejimas, labai padidina kreivu ranku galimybe :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galima suzinot kam tau tas pkg ?

Irasyt Zaidima. As idiegiu pirma pkg o veliau per awesoame manageri visus kitus failus isskyrus eboot.bin ikeliu i ta papke ir zaidziu. Nesiulikit jokiu Backup manageriu nes man jie neveikia mano CFW: Wutangrza, O kitos idiegt negaliu nes neturiu originalaus pulto, kad galeciau ijunkt recovery meniu. Tai gal ka kita galit patart?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galit padet? ;) susigalvojau, nusilauzt siandien ps3 savo, nes jis vistiek serga YLOD tai pakol gyvas reik tuom naudotis :D zinau, kad nusibodo jum turbut aiskint kaip ir ka viska daryt, bet kiek skaiciau jusu postus, tai nieko nesupratau labai jau jus pazenge ;) tai va girdejau, kad galima nusilauzt ir su Android. Turiu samsung galaxy 550 su 2.1 versija, ps3 SW yra 3.56, koks lengviausias budas nusilauzt? jeigu tyngit patys rasyt, galit numest saltini, bet geriau LT kalba nes anglu 1/3 mokejimas, labai padidina kreivu ranku galimybe :)

Jeigu pas Tave 3.56, tai pamiršk nulaužimą - neįmanoma. Bent kolkas. Gal kada bus CFW, tada bus galima kažką mąstyt. Bet šiai dienai, jau Tau per vėlu, nes nuloaužti galima tik su 3.55 ir žemesne.

 

Irasyt Zaidima. As idiegiu pirma pkg o veliau per awesoame manageri visus kitus failus isskyrus eboot.bin ikeliu i ta papke ir zaidziu. Nesiulikit jokiu Backup manageriu nes man jie neveikia mano CFW: Wutangrza, O kitos idiegt negaliu nes neturiu originalaus pulto, kad galeciau ijunkt recovery meniu. Tai gal ka kita galit patart?

O tai negi neturi pažįstamų, iš ko galėtum pasiskolint pulto? Kokiam mieste gyveni? Juk viskas žymiai paprasčiau būtų, jeigu kmeaw įsirašytum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pas Tave 3.56, tai pamiršk nulaužimą - neįmanoma. Bent kolkas. Gal kada bus CFW, tada bus galima kažką mąstyt. Bet šiai dienai, jau Tau per vėlu, nes nuloaužti galima tik su 3.55 ir žemesne.

pasiskaiciau info ir aisku su nulauzimu jau, kaip ir ka daryt, bet nejaugi sakai neina downgrade padaryt? ir dar klausimas, pas mane senas pc, tad man atrodo tuos SATA hardus nepajungsiu kad perkelt zaidimus, turiu wifi stotele, tai butu galima per ja su kokia programe, lengvai be galvos skausmu perkelt zaidimus? (cia klausimas ateiciai jei vis del to negalima downgrade padaryt)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pas Tave 3.56, tai pamiršk nulaužimą - neįmanoma. Bent kolkas. Gal kada bus CFW, tada bus galima kažką mąstyt. Bet šiai dienai, jau Tau per vėlu, nes nuloaužti galima tik su 3.55 ir žemesne.

O tai negi neturi pažįstamų, iš ko galėtum pasiskolint pulto? Kokiam mieste gyveni? Juk viskas žymiai paprasčiau būtų, jeigu kmeaw įsirašytum.

Visi Mano Draugai ant Xboxo pasinese tai visi turi Xbox 360 ir nieks neturi ps3. As is Vilniaus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasiskaiciau info ir aisku su nulauzimu jau, kaip ir ka daryt, bet nejaugi sakai neina downgrade padaryt? ir dar klausimas, pas mane senas pc, tad man atrodo tuos SATA hardus nepajungsiu kad perkelt zaidimus, turiu wifi stotele, tai butu galima per ja su kokia programe, lengvai be galvos skausmu perkelt zaidimus? (cia klausimas ateiciai jei vis del to negalima downgrade padaryt)

Downgrade negalima padaryti, nes tik užlauši savo konsolę. Per wifi galėsi perrašinėt žaidimus. Su tam tikrom programom.

 

Visi Mano Draugai ant Xboxo pasinese tai visi turi Xbox 360 ir nieks neturi ps3. As is Vilniaus :)

Nu tai užsuk kada į svečius ir galėsiu instaliuoti su savo pultu Tau tą kmeaw. Baigsis problemos. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai netinka toks variantas (kazkur tarp yahoo answers radau)

 

pasidarai pilna hardo formata (juk visa info jame kiek suprantu, o po full jis visiskai tuscias paliks) tada isjungi neta prijungi usb su 3.55 update, ir is jo updatini? nesigauna taip? P.S. radau kazkoki 3.56 lauzima

http://www.ps3jailbreak.iphoneworld1.com/ kaip cia su juo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai netinka toks variantas (kazkur tarp yahoo answers radau)

 

pasidarai pilna hardo formata (juk visa info jame kiek suprantu, o po full jis visiskai tuscias paliks) tada isjungi neta prijungi usb su 3.55 update, ir is jo updatini? nesigauna taip? P.S. radau kazkoki 3.56 lauzima

http://www.ps3jailbreak.iphoneworld1.com/ kaip cia su juo?

Jeigu ką, tai visa ta informacija ne harde. Ir dėl tos svetainės nežinau, rimtose nemačiau tokių post`ų, taip kad čia gali būti fake. Gali sugadinti konsolę ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.