shinshilas

xBox softmodinimas (Gidas baigtas)

Rekomenduojami pranešimai

Yra matau pora žmonių kuriem būtų reikalinga sužinot kaip softmoddint xbox'a, taigi nuspręndžiau gidą parašyt :)

 

Taigi, pradedam:

1 dalis, nDure kompakto darymas:

 

1.Visų pirmą ką jum reikia padaryt tai susižinot savo kernelio ir dashboardo versiją:

1.1 Įjunkit xboxą, eikit į Settings> System info, kai slenkantis tekstas pasieks pabaigą turėtumėte matyt kažką panašaus į tokį vaizdą:

K:1.00.XXXX.01

D:1.00.YYYY.01

post-94-1296400342_thumb.jpg

 

X: Yra kernelio versija

Y: Dashboardo versija

 

(Modą geriausia daryti su 5960 dashboardo versija, taigi jei turit Halo 2 ar betkokį naujesnį žaidimą, siūlyčiau atsinaujinti versija)

 

1.2 Nusirašot Kernelio ir Dashboardo versiją (Atmintim siūlyčiau nepasikliaut :) )

 

Dabar prasideda sunkioji dalis, tai kompakto darymas ir xBoxo HDD jungimas prie PC, viskas ko jums reiks:

 

Stalinio PC su senąją IDE jungtim (NE SATA) IDE jungtis dažniausiai būna senuose PC.

Xboxo (duh..)

CD įrašytuvo

Tuščio CD-R (Arba DVD-r, aš naudojau CD)

CD įrašymo programos (Nero, imgBurn ar dar ko nors)

WinRAR

XboxHDM v1.9 (http://www.playmanija.net/siuntiniai/xboxhdm_v1.9.zip )

Kingroach's NDURE 3.1 (http://www.playmanija.net/siuntiniai/Ndure-3.1.rar)

Torx 20 Atsuktuvo, xboxo atidarymui

Ir atsuktuvų atidaryti PC

Ką nors išmanyti, ir kantrybės.

2. Išekstraktuokit xboxHDM v1.9 (Siūlyčiau išekstraktuoti į patogią direktoriją, pavyzdžiui ant desktopo sukurkit katalogą „xbox“ ir viską ką naudosim šitame gide kelkit ten)

 

 

3. Ndure paruošimas:

 

3.1 Parsisuntę NDURE išekstraktuokit į xbox katalogą

 

3.2 Paleiskit Ndure-3.1.exe, ir turėtumėte pamatyti kažką panašaus į tokį vaizdą:

 

post-94-1296400322_thumb.jpg

 

3.3 Pasirenkat viską išskyrus Kernel selection. Ant kernel selection spaudžiat pliusą ir pasirenkat savo kernelį (Turėjot užsirašyt). Spaudžiat NEXT.

 

3.4 Destination folder turėtumėt pasirinkt „xboxhdm\linux“

Spaudžiate "Install" (Šitas punktas buvo redaguotas, jei neišinstaliavot ndure tai turbūt todėl jum softmodas ir neveikė, jei išinstaliavot - toliau žiūriu kas blogai)

3.5 Ištrinkit ndure failiuką iš \xboxhdm\linux\ndure (neatsimenu, bet galūnė turėtų būt .htm), ir pakeiskit prisegtu ndure.txt failiuku.

 

3.6 ndure.txt pakeiskit į tiesiog ndure. (Nutrinkit .txt galūnę)

 

3.7 Einat į pagrindinį xboxhdm folderį ir spaudžiat make-iso-win.bat, laukiat kol padarys .iso failą ir kaip baigs įrašot su savo pasirinkta programa į CD.

 

 

Kompakto darymas baigtas, užsirašykit ką nors ant kompakto, nes ateitį dar turbūt panaudosit.

 

 

2 Gido dalis, hotswapinimas.

 

Jei jau pasiruošėte Ndure kompaktą, tada reikia prijungti xbox HDD prie jūsų pc, bet tai nėra taip paprasta, bent jau ne taip paprasta kaip prijungiant kito pc HDD.

 

Pradedam:

 

1.Atsukam xboxą. ( galit naudoti šitą gidą http://www.xbox-scene.com/articles/open2.php arba šitą video

 

2.Kai viską atsukot, HDD yra tik prijungtas (Nebėra tam juodam laikikly), įdėkite į PC ndure kompaktą ir išjunkite PC.

 

3.Įsitikinkite kad xbox išjungtas, ir atjunkite xbox DVD-ROM maitinimo laidą. (Beje rašo kad turi būti išimtas kompaktas iš xbox dvd-romo, man neaktualu, nes pas mane dvd-romas išvis neveikia :) )

 

4.Pasidėkite xboxą kiek įmanoma arčiau PC. (Xboxas gali būti įjungtas tik į elektrą, bet rekomenduoju prijungti prie teliko, ir prisijungti joysticka.)

 

5.Xboxas paruoštas, dabar atidarykit savo pc (Taip pat įsitikinkit kad pc išjungtas)

 

6.Atjunkit hdd, ir pasiruoškit IDE kabelį (Tas kur atjungėt HDD)

 

7.PC paruoštas, dabar įjunkit xboxą ir turėtumėt gauti 12 errorą.

 

8.DABAR GREITAI ATJUNGIAT XBOXO IDE LAIDĄ NUO XBOXO HDD IR PRIJUNGIAT PC IDE LAIDĄ PRIE XBOXO HDD!

 

9.Įjunkit pc su Ndure kompaktu viduj, ir turėtumėt matyti tokį vaizdą:

Nuotrauka

 

Jei matot tokį vaizdą tai turbūt viską padarėt gerai ir galime pradėti softmodinti xboxą :)

 

3 Gido dalis, Softmoddinimas (pagaliau)

 

1.Spauskite “2”

 

2.Rašykite „xbrowser“ (be kabučių)

 

3.Einat į ndure folderį ir pasirenkat ndure failiuką. Pirma BŪTINAI backupinkit C diską! (Kiek pamenu tai reikia spausti 4) Gali kiek užtrukti, bet geriau apsidrausti :) )

 

4.Kaip baigia backupint, pasirinkit Install ndure (atrodo pirma opcija), bus trys dalys 2 dalis užtrunka ilgiausiai, išviso apie 10 minučių.

 

5.Kai baigs išjunkit PC bei xbox, prijunkit hdd prie xbox, įjunkit vėl, ir jeigu išvysit unleashx ekraną viską būsit padarę teisingai ir galėsit džiaugtis modintu xboxu (Kuris man asmeniškai dar geresnis daiktas negu 360 :) )

 

Jei randat klaidų, turit klausimų ar šeip ką nors pasakyt norit būtinai rašykit, nes 2 ir 3 gido dalis rašiau ką tik atsikėles ir beveik nemiegojes :)

 

 

 

Edit 1: Žiūrėti 3.4 punktą.

ndure.txt

Redagavo shinshilas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viska darau taip kaip parases esi. kai ijungiu pc su idetu ndure cd paspaudziu 2 praeina raides ir kai parasau xbrowser man meta: lokink for cd rom in dev/hda kaska tokio ir neranda ten kasko ir raso done!!! ir veliau ismeta: please conect to drive and reboot, kas cia gali buti nesuprantu, o mano pc hdd jungiasi per SATA kabeli o IDE yra bet jis jungia cd rom. kas gali buti atrodo viska teisingai darau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk hotswapinti dar kartą gal hdd neatsirakino, dar gali pabandyt xboxo hdd padaryt į master (turėtų būt parodyta kaip tai padaryti ant pačio hdd), arba gal kaip nors per biosus reikia padaryti kad krautų ne cd-roma o hdd (bet kadangi apie biosus aš visiškai žalias tai tiksliai nežinau).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as bandziau kokius 4 kart visada tas pats nesuprantu kas gali buti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar gali būt kad negerai padarei kompaktą, pabandyk išnaujo įrašyt ndure, nes man tik iš antro karto normaliai įsirašė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viska darau taip kaip parases esi. kai ijungiu pc su idetu ndure cd paspaudziu 2 praeina raides ir kai parasau xbrowser man meta: lokink for cd rom in dev/hda kaska tokio ir neranda ten kasko ir raso done!!! ir veliau ismeta: please conect to drive and reboot, kas cia gali buti nesuprantu, o mano pc hdd jungiasi per SATA kabeli o IDE yra bet jis jungia cd rom. kas gali buti atrodo viska teisingai darau.

man lygiai tas pats

Ne į temą

nuo 3 gido dalies reikia taisyt...
Redagavo bomberman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip. Kai nuspaudziu 2 pradeda kazka kraut, bet po to ismeta ta kas pamineta auksciau...

Redagavo kiler01
pades jei pakentesi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irasineju ir i cd ir i dvd ir as bandziau netik su ndure ir su kitokiais gidais bet tas pats vistiek, bet pas mane pc hdd per sata jungiasi o xbox hdd per ide, draugas turi kur pc hdd per ide jungiasi tai pas ji nest bandyt reikes jai tas pats bus tai nzn, gaila kad bios menu nesigaudai ten manau kaska pakeist reikia, nes turiu pc hdd su windowsais kuris jungiasi per ide bandziau prie savo pc jungt tai neveike...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprašau, galbūt ne vietoje klausiu,bet norėčiau sužinoti,ar padarius šį softmoda aš galėsiu įsirašinėti į cd žaidimus ir žaisti,ar reikės į x hardą juos kelti,per ftp :) ...ar prieš įrašant reikės su kažkokia spec.programa dar juos apdirbti?labai dėkui už info :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.