Martynas322

PSP Motinines keitimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki mano psp 2004 su ta naujesne motinine date code 8c , nepilnai atrisamas, ir jis uzsibrikino

Ar ymanoma ideti i mano psp , motinine plokste v2 ta senesne, pilnai atrisama, bet irgi slimu, ir ar veiks man ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau geriau panaudota psp pirkti.nes kitu reik sujungimu i joystica ir visa kita

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parduok brikinta kam nors detalėm, puse kainos turėtūm gaut už jį, tada nusipirk dėvėtą prisimetęs, nes motinines keist neapsimoka, dėl labai didelės kainos ir jų sunku rast, plius jei pas meistrus keisi dar už darba paplosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip esu girdejes, kad galima brikinta motinine siusti soniui kartu pridedant laiskeli kuriame pasizadi, kad nepiratausi ir galbut jie tau atsius nauja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip esu girdejes, kad galima brikinta motinine siusti soniui kartu pridedant laiskeli kuriame pasizadi, kad nepiratausi ir galbut jie tau atsius nauja

Ne į temą

Gal dar zaidimu prides, kad tik nepiratautum? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tikrai esu skaites wololo.net va pvz kaid ir sioje temoje http://wololo.net/talk/viewtopic.php?f=2&t=3176 pirmame puslapyje paskaitykit visus postus ir ten yra uzsimenama, kad galima siustiisony repair shop'a. ir tokiu postu tame forume yra ne vienas ir ne 10-imt. Ir tikrai nemanau kad uz tuos zmones dauguma zinot geriau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jooo tu nors supranti ka tu sneki, nusiusk sony brickinta motinine i repair shopa ir dar parasyt kad tu piratavai, nafik jiem rasyt ar nerasyt siunti tam kad perflashintu nanda, jiem neidomu ka tu darei moket visvien turesi uz taisyma, beto dar parekauk kad piratauji prie ju tai sugalvos kokia baudike dar inknist, ir nepasokinesi tad nes bus irodymas.

 

o db prie temos, gali pirkt nauja psp, arba mocia, gautus brangiai abu variantai, kitas variantas siust i repair shopa sony, i uk ar kur nors arciausiai ir moket pinigus kad sutvarkytu. kitas variantas jei gaudais gerai technikoj, hookini psp nand'a prie pc nudumpinta perflashini i savo psp ir laikai spygas kad recoverintus jis. tikimybe kad suveiks 2%.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nenoriu toliau gincytis pripazystu kad nusisnekejau sakydamas, kad pakeis nemokamai, bet vistiek jei tu siusi jiems motinine ir pries tai piratavai jie vistiek gali tai pamatyti, nes jie zino kaip tiksliai jinai veikia :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va cia irgi tu uzkliuni. dumpinant nanda, tu nematai jo turinio. nebent jie turi koki paralelini porta prisijungt bet jei jis butu jau visi zinotu, seniau tai buvo pandora recoverinimas, bet patiem teko isimt nes suzinojom :whistling: apie ja. taigi esme ta kad dumpinus nanda tu ji visa coruptinta gausi ir jo neperflashinsi suzinot kas viduj buvo ji reik recoverint i sviezia, o ji atstacius viskas atvirsta, bo psp turi tik viena vidine atminti joa ten suskirstyta flash 0, 1 (bankais) kaip ir visi nand'ai (flashai) statyti ant asemblerio, bet dalies nando atstatyt jie nesiruos nes jiem patiem neapsimoka daryt papildoma darba ir recoverint ranka puse nando jie tiesiog pasiema ir visa perflashina, o jiem geriausias atvejis pasiema tas motinines ir atsiuncia tas pacias tik veikiancias.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.