BenQ

iphone 3gs patarkit

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, seniai jau rasiau, bet dar vis iskilo klausimu. :D

Kaip galima is iphone persiusti nuotrauka, muzika ar siaip ka? Per bleuthtooth. Kadangi net nemoku kaip priimti failu arba kaip issiusti. Nesuprantu as cia.

 

Ir dar kitas klausimas, klasiokas irgi ka tik isigijo. Pas ji 4.2 versija, kaip jam jeilbreikinti telefona? :lol:

Dekui uz atsakymus, labai lauksiu.

 

Persiust galima kiek zinau tik is iPhone i iPhone, ir tai su specialiomis programomis is AppStore arba Cydia.

 

O jailbreakint tai pagal guide'us sitam puslapyje, arba pas mus forume gal yra gidas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Persiust galima kiek zinau tik is iPhone i iPhone, ir tai su specialiomis programomis is AppStore arba Cydia.

 

O jailbreakint tai pagal guide'us sitam puslapyje, arba pas mus forume gal yra gidas.

 

O kokia tada programa reikia atsisiusti is cydia, kad galeciau siuntineti? :D

 

Skiriasi versija 4.2 ir 4.2.1? Nes tokios 4.2 tam saite nera, kad butu totorial kaip jailbreikinti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokia tada programa reikia atsisiusti is cydia, kad galeciau siuntineti? :D

 

Skiriasi versija 4.2 ir 4.2.1? Nes tokios 4.2 tam saite nera, kad butu totorial kaip jailbreikinti...

 

Nes 4.2 kaip ir nėr. :) Restorink su 4.2.1 versija ir jailbreak'ink. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai niekas negalit pasakyti kokios programos reikia, kad butu galima failus persiuntineti? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai niekas negalit pasakyti kokios programos reikia, kad butu galima failus persiuntineti? :D

 

Štai. Kitokios normalesnės nelabai yra. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai. Kitokios normalesnės nelabai yra. :D

 

Dar truputi nesuprantu. Kaip isikelti i iphone savo dainas?? :D Nes cia bus kaip su zaidimais. Keliausi ir visi issitryne, liko tik tiek kuriuos norejau isikelti. O kaip padaryti, kad liktu senos ir dar naujos isikeltu?

 

Štai. Kitokios normalesnės nelabai yra. :D

 

O is kur ja gauti? Cia tik video prikelta toj temoj ir daugiau nieko. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O is kur ja gauti? Cia tik video prikelta toj temoj ir daugiau nieko. :D

 

Ji Cydia'oje turi būti, bet ji mokama. :D

Dar truputi nesuprantu. Kaip isikelti i iphone savo dainas?? :D Nes cia bus kaip su zaidimais. Keliausi ir visi issitryne, liko tik tiek kuriuos norejau isikelti. O kaip padaryti, kad liktu senos ir dar naujos isikeltu?

 

Paprastai. Susižymi kurias nori, keli į iTunes library ir iš library į iPhone. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ji Cydia'oje turi būti, bet ji mokama. :whistling:

 

Paprastai. Susižymi kurias nori, keli į iTunes library ir iš library į iPhone. :(

 

 

Tai taip, bet man tada raso ar Tu tikrai nori istrinti dabartini savo playlista su visom dainom ir ikelti naujas... ;/ Ir nesuprantu, bijau net spausti, nors negaila ten tu dainu, nes ne mano, bet paskui jeigu man vel taip bus ir su mano dainom, tai nafik tada. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip, bet man tada raso ar Tu tikrai nori istrinti dabartini savo playlista su visom dainom ir ikelti naujas... ;/ Ir nesuprantu, bijau net spausti, nors negaila ten tu dainu, nes ne mano, bet paskui jeigu man vel taip bus ir su mano dainom, tai nafik tada. :whistling:

 

Tu nori įkelti, o tau rašo ar nori ištrinti? Gal ant dviejų PC iTune'su naudoji? :D Nes prijungus telefoną prie kito kompo iTunes, kas kitame kompe būna įkelta, tas išsitrina. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu nori įkelti, o tau rašo ar nori ištrinti? Gal ant dviejų PC iTune'su naudoji? :whistling: Nes prijungus telefoną prie kito kompo iTunes, kas kitame kompe būna įkelta, tas išsitrina. :(

 

As pirkau naudota ta iphone ir dabar noriu isikelti dar plius savu dainu, tai niekaip neiseina? Jeigu kelsiu savo dainas, tai tos kur buvo pries tai issitrins? :D Ir tarkim dabar, jeigu kelsiuos savo dainas kompo, tai paskui nuejes pas drauga, jeigu noresiu isikelti, tai maniskes kaip ir issitrins, taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pirkau naudota ta iphone ir dabar noriu isikelti dar plius savu dainu, tai niekaip neiseina? Jeigu kelsiu savo dainas, tai tos kur buvo pries tai issitrins? :whistling: Ir tarkim dabar, jeigu kelsiuos savo dainas kompo, tai paskui nuejes pas drauga, jeigu noresiu isikelti, tai maniskes kaip ir issitrins, taip?

 

Tai va, nepaliksi jų niekaip, jai nori savo dar + įsikelt. :(

Ne negalėsi, pas draugą keliamos dainos bus - tavo išsitrins. Gryši namo ir norėsi savo susimest - dings draugo. :)

Su apps'ais taspats. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, nepaliksi jų niekaip, jai nori savo dar + įsikelt. :(

Ne negalėsi, pas draugą keliamos dainos bus - tavo išsitrins. Gryši namo ir norėsi savo susimest - dings draugo. :whistling:

Su apps'ais taspats. :D

 

Bet tai blm, del ko cia tokia nesamone? Jeigu as tarkim kompa pakeisiu, tai velgi man viskas issitrins, nesuprantu. Kas cia per apple neapgalvojimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet tai blm, del ko cia tokia nesamone? Jeigu as tarkim kompa pakeisiu, tai velgi man viskas issitrins, nesuprantu. Kas cia per apple neapgalvojimas?

 

Čia Apple neapgalvojimas, čia Apple sugalvojimas. :whistling: Nediskutuojame šitoje temoje apie tai, ne tam ją sukūrėi. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O yra galimybe per pati iphone atsisiusti is interneto dainu? Ar tik isikelti galima? ;)

 

nu tai pabandyk atsisiust ir paziuresi ar eina ar ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.