Mykola

Banko kortelė

Rekomenduojami pranešimai

Taigi prireikė banko kortelės.Man svarbu kad galėčiau naudoti ta kortele su paypal,ebay,dealextreme ir kitom svetainėm bei pervesti iš jos pinigus kitiems ir pats i ją gauti pinigus,galvoju apie Swedbank zoom ar ji tam tinkama? nes neradau zoom.lt apie tai detalios info,gal galite dar kokią patarti?Beje esu dar nepilnametis man 17.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zoom to nedaro, salia zoom tau reikes pasiimti visa web. uz ja kas menesi turesi sumoket po 3 ar 4 litus beto tau kaip nepilnameciui man regis jos neduos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is Swedbank siuo metu tau neiseis pasimt visa web, nes ten tik nuo 18. Nepilnameciui yra tik is SEB - Visa Virtuon. Daugiau info apie ja pasiskaityk www.seb.lt. Taip pat ja galima issimti tik nuejus su ABIEJAIS tevais. Su ja galesi pirkt ir per Paypal ir visur kitur.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su ABIEJAIS tevais

O nealima pvz tik su motina?nes aš ne su tėvu gyvenu.

Edit: Beje o ar galėsiu su Visa Virtuon naudotis kaip paprasta kortele?ta prasme gauti į ja pinigus ir pervedinėti iš jos?

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ŪB moksleiviams nemokamai išduoda Virtual MasterCard. Tinka PayPal'ui. Tiesa, į ją neina pervesti pinigų iš PayPal sąskaitos.

O jai isduoti reikia tevu sutikimo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nealima pvz tik su motina?nes aš ne su tėvu gyvenu.

Edit: Beje o ar galėsiu su Visa Virtuon naudotis kaip paprasta kortele?ta prasme gauti į ja pinigus ir pervedinėti iš jos?

Tada turi butinai nunest jiem koki dokumenta parodanti, kad tu tik su motina gyveni, nes jie tikrai turetu prasyt. Su Visa Virtuon galima pervesti pinigus is vienos saskaitos i kita ir taip pat gauti pinigus is kitos saskaitos. Isskyrus negalima nusimti pinigus per bankomata, reikia eiti i banka. Ir jei galvoji imti, tai iskart sakyk, kad neuzdetu jokiu limitu, nes ten po to buna, kad daugiau nei 50Lt negalima idet. Jei be limitu, tai reikia tada is ju nusipirkti ta slaptazodziu generatoriu. Tada buna viskas ok.

Redagavo Jazas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didelis ačiū už info Jazai,beje dar turiu porą klausimų:

Ar pervedant pinigus į pvz paypal butinai reikalingas tas kodų generatorius?ir ar aplamai jis būtinai reikalingas???ar neužtektų tos kortelės su kodais?

Ar pasidaręs kortelę iš karto galėsiu pervesti į ją pingų ir pirkti ebay ir t.t ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nealima pvz tik su motina?nes aš ne su tėvu gyvenu.

Edit: Beje o ar galėsiu su Visa Virtuon naudotis kaip paprasta kortele?ta prasme gauti į ja pinigus ir pervedinėti iš jos?

as irgi kai norejau pasidaryt reikejo abieju tevu. Jei issiskyre tai turi su motina ateit ir ji turi pasiimt istuokos liudijima, kad tau kortele padarytu.

 

Sry nepamaciau kad Jazas jau parases

Redagavo Toxiz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didelis ačiū už info Jazai,beje dar turiu porą klausimų:

Ar pervedant pinigus į pvz paypal butinai reikalingas tas kodų generatorius?ir ar aplamai jis būtinai reikalingas???ar neužtektų tos kortelės su kodais?

Ar pasidaręs kortelę iš karto galėsiu pervesti į ją pingų ir pirkti ebay ir t.t ?

Kodu generatorius tas pats kas kodu kortele, tik tiek kad saugesne, jis reikalingas tik ieiti i ebankas.seb.lt, kur iejus galima pasiziureti saskaitos likuti ar daryt pavedimus. Perkant paypal'u net neprireikia to generatoriaus, nes paypal'as automatiskai pasiima pinigus is saskaitos.

 

P.S. Visada malonu padet :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tiesiog galiu pervesti pinigus iš visa electron į visa virtuon ir tada iš virtuon į paypal taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, tik jei siusi pinigus is kito banko tada bus mokestis ~1.40Lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip

Ne į temą

Aplenke kas kas :lol:
Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.