dex_junior

help del zaidimu paleidimo

Rekomenduojami pranešimai

Kazkas ce negerai, pas mane tekken irgi neina, nors ant 3.40 versijos ejo be problemu, kiti zaidimai eina, bet vat tekken kai imeti i iso net netoro ant psp ka jis yra

pas tave kita problema. Pas tave padielka memory stick uztat kaikuriuos ISo ar CSO sugadina uztat ir nerodo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja problema ir ne tame, pasileidau as ta tekken, bet nesupratau kodel, paprasciausiai pakeiciau iso failo pavadinima padariau trumpesni, o buvo daug visokiu simboliu raidziu ir t.t, ir pasileido.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi neveikia zaidimai..pas mane 3.71m33-2 ir kai imetu .iso faila i ISO skilti tarp psp raso corrupted data.kas cia galetu buti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Greiciausiai kad suvarytas geimas nes man taip buvo su splinter cell essentials. Irgi irasai bet raso corrupted file parsisiunciau kita viskas puikiai pasileidzia :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Isimeti game i ISO folderi ... tuomet isijungi savo psp .... tuomet nueini i game skilti pasrineki memory stick .... tuomet paspaudi x .... atsidaro memory stickas... ten buna games.. ir manau toliau jau ir bezdzione isiaskintu :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai as taip ir darau,isimetu,nuejnu i memory stick ir nerodo jokio zajdimo..o tuos kuriuos imetu i GAME skilti tai rodo kad yra,bet raso kad negali paleist zaidimo ir raso corrupted data...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas neveikia,kaip ka bedaryciau visada taip pat raso..

 

gal cia dar ka nors reikia isirasyti i psp? kad neveikia tie zaidimai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.