Renuolis

Telefonai su Android OS

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Noreciau isbandyti sia operacine sistema, gal patartumete koki tel is pigesniu? :) kas ka isbande.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Noreciau isbandyti sia operacine sistema, gal patartumete koki tel is pigesniu? :) kas ka isbande.

Yra HTC Wildfire. Bet turi tokį trūkumą. Ekrano rezoliucija mažoka, ten tik QVGA, o ekranas 3.2".

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane android, pats paprasčiausias, mažiukas. Vodafone 845. Paėmiau už 1 lt, kad pasimėgint pačią android operacinę. Visumoj vis populiarėjantis android turi labai platų android market, ten virš 200 000 įvairiausių programų, didelė dalis 4free. daug visokių widgetų ir t.t. aplamai gražūs tie androidai, ant symbian kažkaip kampuota viskas, android mielesnis akiai bent jau man. Jei ruošies įsigyt, geriau neimk su QVGA, nes daugelio aplikacijų tau neduos instaliuot/naudot jau vien dėl žemos rezoliucijos. imk bent HVGA. Be to, pasidomėk ar tam modeliui kurį imsi bus pritaikyta ar planuojama pritaikyti bent jau 2.2 versija (FROYO), jei 2.1 (eclair), tai gausi žaist su custom ROM'ais, Aps2SD, kadangi tik nuo Froyo versijos galima instaliuoti programa į SD kortą. Be šios funkcijos gana greit išeikvosi vidinę atmintį ir turėsi galvot ką trint, kad ką naujo atsiųst.. O šiaip visumoj nieko, smagus tas android.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu SAMSUNG GT I5500 su 2.1 Android versija, siaip gan graziai atrodo, maloniai valdosi, o dar gausybe ivairiu apps, taciau del 2.1 versijos kaip minejo kelega neimanoma nieko instaliuoti i SD kortele tad net ir turedamas prisisiuntes ivairiausiu zaidimu ir programu ju nenaudoju nes tiesiog atsibosta trinineti senesnes programeles, o kartais net isvis nepakanka vietos, bet darbui sis telefonas visai geras ir funkcionalus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane HTC Legend su CM 6.1( 2.2.1). Teoriškai sukasi daug greičiau nei 2.1(quadrante 2.1-380pts, 2.2-1100+), bet praktiškai skirtumo labai nėra. Pas mane dar CPU OC'intas iš 600mhz į 806mhz(absoliutus maximumas 864mhz), tai labiau jaučiasi sparta galerijoje ir vartant puslapius su flash. O šiaip androidas geriausia OS dabar, ir funkcionalumu, ir patogumu, ir potencialu į ateitį.

Nenoriu girtis, bet jei nenori išleist pusantro tūkstančio ant kokio galaxy s, imk kaip mano. Vasarą mokėjau 970lt, dabar mažiau vertas. Nei stabdo, nei lagina, patogus naudoti ir gražus aparatas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, Legend tai man nelabai patinka dizainas, bet cia tik mano nuomone...

Man patinka Sony Ericssonai. Su android tai visi naujausi modeliai: X8, X10, X10 mini, X10 mini pro... Visi jie man grazus, patogus rankoje, ekranas jautrus, greitai dirba :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulyciau pasiimti HTC Desire. Maciau per skelbimus kazkas pardavinejo uz 800 ir dar su garantija. Sitas telefonas yra tikrai nerealus. O wildfire nerekomenduoju imti, nes mazai ka su juom paveiksi del mazos ekrano rezoliucijos ir GPU nebuvimo. Ai, ir dar Wildfire kol kas neina root'inti (bent jau tu, kurie turi oficialu Android 2.2 atnaujinima su nauju HBOOT) Taip kad siulyciau imti HTC Desire. Arba, jei nori naujo, gali pameginti LG Optimus One. Su situom jau gali normaliai paleisti visas problemas. Yra tik vienas minusas - tai bloga toucj panele. Kai paspaudi ekrana, tarkim, zaidziant koki zaidima, telefona pradeda silpnai laginti. Bet sis dalykas yra pataisomas. Tik ji yra siek tiek sunkiau root'inti. Tad jeigu ji pirksi, parasyk man ir padesiu nusirootint :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu Desire HD tai nesiskundziu tau siulyciau kaip ir auksciau minejo imti HTC Desire nenusivilsi ! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu Desire HD tai nesiskundziu tau siulyciau kaip ir auksciau minejo imti HTC Desire nenusivilsi ! :)

Kiek sumokėjai už savo desire HD?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek sumokėjai už savo desire HD?

pirkau ~1900 tik kai atsirado :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.