Impaler

Teisingas PlayStation CD/DVD įrašymas su Alcohol 120%

Rekomenduojami pranešimai

Norejau isirasyti koki ps2 zaida su alcoholiu bet as kai ji isirasau ir isijungiu man leidzia tik 2 greicius rinktis - Maximum ir 6.1x nors man atrodo kad toks net neturetu egzistuot. Isbandziau su keliais skirtingais .iso ir net 1 .nrg failu, net kelias alcohol versijas is kuriu kelios buvo pilnos versijos ir kelios trial'ai, nepadejo. Jei kam reikia stai screen'as SCREENSHOT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas veikia. nurodyk 6.1x greiti o jis vistiek iraso ant 4x. jau daug taip esu geimu iskepes ir cia viskas ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a nu jei veiks tai seip viskas ok, bet visai nepriestarauciau jei sitam bug'ui butu fix'as kad rodytu visus imanomus greicius, bet jei nera tai ir taip apsiesiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu alcoholi parsisiusta is cia bet tai irasymo greicio pasirinkimo lange nera datatype pasirinkimo .. kodel ka reik daryt kad atsirastu jis ? as zinau kad programa gali nesuteikti sios galimybes rinkits , bet kai isirasau game jis neveikia man tiesiog idejus game i ps rodo atminties kortele ... as console jau nucipaves visi game veikia anksciau pirkdavau ir gariunuose po 20 lt ;D bet kai pats game isirasau jis neveikia ka darau negerai ? :/ Spaudziu Image Burning Wizard , Browse , pasirenku iso failiuka kuri isekstractinau is gal 20 failu , poto spaudziu next , isirenku irasymo greiti 4.0x (5540KB/sec) spaudziu start iraso be klaidu , bet pats pc jo po to nebenuskaito kas blogai ?

Redagavo Blighted

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va nusilauziau ps2 ir prisiiunciau zaidimu. prisipirkau DVD+R 16x ir DVD-R 16x Verbatim disku. taigi bandziau irasinet diskus bet kaip jus rasot ir visur raso reikia BUTINAI RASYTI 4X GREICIU!!! Bet! man isijungus programa nero arba alchohol ismeta minimum greiti kuri pasirinkt galiu tai tik 6X ! ;( isirasiau daugeli geimu ant to 6x greicio ir tik keli tepasileidzia ir tai stringa.. ;( daugelis geru zaidimu buna kad jau paledziu jau rodo kad krauna ir paspaudziu kad paleistu jau zaist Pwz.: Call of Duty 3 ir td pasidaro juodas ekranas tarsi krautusi bet nk taip ir neivyksta tik ps2 tai uzkrauna tai atkrauna diska tokie garsai is ten sklinda. arba buna kad tik pardoso kad "Modbo chip" bla bla bla... ir pradinksta visaks i juoda ekrana ant kitu zaidimu vel. Pwz.: GTA liberty city stories ir pns... jei padetumet lbj buciau dekingas :) nes tikrai nervas ima kai negali isirasyt norimo zaidimo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu gerai padesiu :

visu pirma mesk lauk alkoholi ir irasinek su imgburn arba dvd decrypter

po to pirk brangesnius diskus kurie ir mazesnius greicius palaiko

viska irasinek 4 greiciu tada

viskas turi but gerai.

Redagavo dorklei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kadangi esu naujokas, tai noriu užduoti vieną klausimą: atsisiunčiau aš NFS PRO STREET ir nežinau kaip jį įsirašyt į diską, kad veiktų. Išrarinau žaidimą ir atsirado toje papkėje tokie failai: Nuotrauka Tai kaip per Alcohol 120 juos reiktų įsirašyt?

 

Beje, skaičiau gide, kad turi būti BIN, CUE ar CCD failiukai, bet tokių kaip ir nematau čia. Žaidimą siunčiaus iš Linkomanijos.

 

Dėkui už pagalbą.

Redagavo joostas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kadangi esu naujokas, tai noriu užduoti vieną klausimą: atsisiunčiau aš NFS PRO STREET ir nežinau kaip jį įsirašyt į diską, kad veiktų. Išrarinau žaidimą ir atsirado toje papkėje tokie failai: Nuotrauka Tai kaip per Alcohol 120 juos reiktų įsirašyt?

 

Beje, skaičiau gide, kad turi būti BIN, CUE ar CCD failiukai, bet tokių kaip ir nematau čia. Žaidimą siunčiaus iš Linkomanijos.

 

Dėkui už pagalbą.

siaip gidas yra apie irasyma, kaip nerandi nieko?? :) as is LM parsisiuntes turi ta zaidima, buvo iso failas, lygtai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai radau gidą, bet jame parašyta, kad turi būti pvz Cue ar Bin failiukas. O čia tokio nėra, nors siunčiaus iš linkomanijos. Tai kaip čia gali būti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visu pirma tau nereikeju situ failu isekstraktinti, atsisiusk Daemon Tools , ir uzmountink ta RAR faila kuri atsisiuntei ir viskas turetu buti ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai radau gidą, bet jame parašyta, kad turi būti pvz Cue ar Bin failiukas. O čia tokio nėra, nors siunčiaus iš linkomanijos. Tai kaip čia gali būti?

Tai ten bus tas Cue arba Bin failiukas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ten bus tas Cue arba Bin failiukas?

Tiesiog uzmounti ta RAR faila kur atsisiuntei su Daemon tool , ir burnink i DVD ar dar ka nors daryk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog uzmounti ta RAR faila kur atsisiuntei su Daemon tool , ir burnink i DVD ar dar ka nors daryk

Tai bet man atrodo bus tie patys failai, kaip ir dabar, kurie yra toje mano išrarintoje papkėje? Ar aš klystu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.