berniukas007

Thomson Gateway

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki draugai problema ta kad kai noriu pasijungti internta ant psp ir kai bandau nieko nesigauna o nuejas pas drauga prie tokio pat modemo laisvai prisijungiu taigi nusprendziau gal su manuoju kas nors nustatyta ir pabandziau prie jo prisijungti bet ismeta lentele kad reikia pass bet kadangi meistras is omnitelio pastates rauteri issiveze dezute su visa reikiama informacija nieko nezinau tagi galvoju gal resetint ta modema bet bijau kad gali atsitikt kas nors ne i gera puse nes pas mane prie modemo pajungta dar ir banko korteliu skaitytuvas. Tai va ar gali kas nors blogo atsitikt jai paspausiu reset ? O gal tiesiog kas nors zinot kodel tas psp neprisijungia ? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki draugai problema ta kad kai noriu pasijungti internta ant psp ir kai bandau nieko nesigauna o nuejas pas drauga prie tokio pat modemo laisvai prisijungiu taigi nusprendziau gal su manuoju kas nors nustatyta ir pabandziau prie jo prisijungti bet ismeta lentele kad reikia pass bet kadangi meistras is omnitelio pastates rauteri issiveze dezute su visa reikiama informacija nieko nezinau tagi galvoju gal resetint ta modema bet bijau kad gali atsitikt kas nors ne i gera puse nes pas mane prie modemo pajungta dar ir banko korteliu skaitytuvas. Tai va ar gali kas nors blogo atsitikt jai paspausiu reset ? O gal tiesiog kas nors zinot kodel tas psp neprisijungia ? :thumbsup4:

Kad PSP nepasijungia, tai gali būti, jog vedi neteisingą paswordą. Jeigu resetinsi, nežinau ar kąnors įtakos tavo banko kortelių skaitytuvui, tačiau paswordas tūrėtų pasikeisti (jeigu dar nėra) tiesiog į admin. Man pačiam irgi ilgai neveikė, kol supratau, kad paswordas ne tas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad PSP nepasijungia, tai gali būti, jog vedi neteisingą paswordą. Jeigu resetinsi, nežinau ar kąnors įtakos tavo banko kortelių skaitytuvui, tačiau paswordas tūrėtų pasikeisti (jeigu dar nėra) tiesiog į admin. Man pačiam irgi ilgai neveikė, kol supratau, kad paswordas ne tas.

bet ant modemo apacios yra wep ir wpa psk jie abu toki patys ir kad ir kiek kartu bandziau tuos kodus vest nieko kesigauna nezinau kas gali but blogai o pas drauga kai nuejau suvedus is pirmo kart pasijunge

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.