Moo

iPhone / iTouch D.U.K

Rekomenduojami pranešimai

Labas,

 

Taigi pastebėjau, kad forume vis kyla įvairūs klausimai, kurie tiesiog galėtų būti atsakyti vienoje temoje. :)

 

Ateityje, kai atsiras dar daugiau klausimų, stengsiuosi kuo daugiau atnaujinti, kad nekiltų dar daugiau klausimų. :)

 

Kas yra Jailbreak?

 

Jailbreak - tai būtinas programiškas dalykas, norint įsirašyti mokamas programas nemokamai (GPS, įvairūs žaidimai, programos) ir taip pat ne Apple programas / app'sus į įrenginį. Dažniausiai jailbrekinant del patogumo įrašoma ir Cydia.

 

Cydia - tai Jay Freeman (saurik) kūrinys.

 

Kas yra atrišimas?

 

Unlock - tai atrišimas, galimybė įsidėti ir naudoti kitas nei numatyta SIM korteles. Atrišimas susideda iš kelių dalių ir gali būti pasiekiama keliais budais (programiškai ir su TurboSim).

 

Atrišimo metu (unlock) dažniausiai į telefoną yra įrašoma programa, kuri žino kaip apgauti telefono modema (tiksliau konkrečią jo versiją), ir taip telefonas priima bet kokią SIM kortelę. Ultrasn0w programa yra suderinama su modemų versijomis - 04.26.08, 05.11.07, 05.12.01, 05.13.04, ir 05.01.59.

 

Kas yra Aktivacija / Hacktivacija?

 

Activaition / Hacktivation - tai aktyvavimas, reikalingas visiems telefonams (legaliai aktyvuojant jungiamasi per iTunes prie Apple serveriu), bet tai galima apeiti naudojant Jailbreak (paaiškinimas aukščiau). RedSno0w tai daro automatiškai, BlackRa1n neaktyvuoja, o su PwnageTool tai galima pasirinkti.

 

Aktyvuojant su orginalia SIM kortele, telefonas susisiekiant su Apple serveriais ir ten "prisiregistruoja" - aktyvacija (Activation), o jailbrekinant (Hacktivation) tiesiog įleidziama į telefono "vidų" modifikuojant failą pačiame telefone.

 

Kai kurios programos kaip PwnageTool leidžia pasirinkti ar norite Hacktyvuoti ar oficialiai aktyvuoti telefoną.

 

PwnageTool sukuria .IPSW failus kuriuose iškart gali susidėti norimas programas, daryti baseband "preseivinimą".

Kolkas Windows versijos nėra.

 

Hacktyvacijos minusai:

• Dažniausia kyla problemų su Youtube. Klaida tokia, kad tiesiog negali prisijunkti.

• Pasitaiko problemų su vietos nustatymu (Location Services), neteisingai arba išvis nerandama vieta. Šitoje vietoje tai automatiškai atsiliepia GPS.

• Labai retai, bet kartais prastai veikia arba visai neveikia Push Notification'ai.

 

Pliusai:

• Nereikia orginalios SIM kortelės.

• Nebus klaidos kaip: "Wrong SIM card", tai klaida, kai originali kortelė yra pakeičiama į kitą.

 

Netyčia atnaujinau telefoną per iTunes, ir nebegaliu jo atrišti?

 

Kai perrašoma telefono programinė įranga su "Restore" arba "Update", persirašo ne tik "softas", bet ir dažniausiai yra atnaujinama modemo programinė įranga (baseband). Šiuo atveju "donwgrade" yra neįmanomas.

 

Net ir jai turėsi išsisaugojęs visus SHSH Blobs'us (išsaugoti SHSH sertifikatai) kaip irašyti ankstesni iOS firmware, bus pakeista tik telefono programine iranga, modemas, arba tiksliau jo versija išsliks toks pat koks buvo. Tiesiog gal pasiseks ir galėsi vėl atsirišti.

 

UltraSn0w iOS 4.1 programinės įrangos atnaujinimas atnaujiną ir baseband'ą ir modemą iki 05.14.02 (3G ir 3GS modeliui) ir iki 02.10.04 (iPhone 4 modeliui), o su kitomis tvarkosi TurboSim.

 

TurboSim - Tai tokia kortelė, su kuria atlikus tam tikrą prociadūra, tavo iPhone skaitys betkurio tinklo korteles, taippat kaip ir atrišant per UltraSn0w.

 • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagrindinė, populiariausia, geriausia ir patogiausia bei BŪTINA programa kiekvienam iPhone/iPod/iPad (visu modelių) turėtojui - iTunes (parsisiusti naujausią visuomet galima (ir būtina)) iš Apple.com.

 

iPhone instrukcijos skaityti čia arba siųstis iš failai.in.

Redagavo Moo
 • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

 • Naujausios temos

 • Naujausi pranešimai

  • Sveiki visi, turiu kelis klausimus apie XBOX.  Niekad nesu turėjęs Xbox, todėl labai tikiuosi kad atsiras žmonių kurie pokonsultuos Taigi planuoju pirkti Xbox Series S, ir pagrindinis klausimas dėl prenumeratos. Kiek domėjausi, prenumeratas dauguma perka iš Eneba. Pažiūrėjau ta Eneba, ten labai neaišku pasidarė dėl tų regionų. Visur parašyta “Lietuva yra netinkamas regionas aktyvacijai”. Tai kaip suprantu tiesiog kai registruosiu Xbox acc, turėsiu pasirinkti kitą regioną (jeigu taip, gal galit rekomenduoti kokį regioną geriau rinktis) ir tada jau kai pirksiu gamepass’a reikės žiūrėt kad ta prenumerata galima būtų aktyvuoti tame regione kurį aš pasirinkau kai registravau xbox paskyra?  Ir antras klausimas - Eneba prie visų gamepass pasiulymu parašyta “Tinkamas: Xbox One ir Xbox series X”. Jeigu pas mane bus Xbox series S? Aš galėsiu aktyvuot prenumerata? Ar čia rimtai tas prenumeratas galima bus aktyvuot tik ant Xbox one ir Series X?  Iš anksto ačiū už atsakymus 🙏🏼  
  • Turiu Viaplay. ruskių kalbos pasirinkima siūlo, apie lietuviška įgarsinima nėra kalbos. 😅  O jie koncentruotai atėjo į mūsų rinka. Kai kancelinsiu paslauga, parašysiu apie šita jiems riebiai.
  • ryzen9 5900x. motinine msi b550 gaming,ram 64gb 3200mhz,rtx 3070ti,maitinimas 1000w man cia labiau i sioki toki detaliu kratini panasu. proces HI motinine MID, ramo kuo daugiau, bet leto ir nesvarbu ar isvis tiek reikia. vaizdas MID, hdd neaisku, PSU 1000.. ir kam tiek reikia? softas irgi neaisku koks, o ir siaip daug neaiskumu, bet biski per letai dirba ir palagina    
  • Jie jau yra rimtai įsijungę. Kad developeriai pradėtu kurti daugiau ir kokybiškesnių žaidimų reikia ir atitinkamų devaisų pardavimo kiekio. Užburtas ratas gaunasi. Man tai atrodo kad apskritai priklauso ar tau reikia to VR ar ne. Nes buvo žmonių kurie labai noriai ir pirmąją kartą pirkdavo. Jeigu reiki, tuomet pirksi. Aš tai norečiau pabandyt. Dar priklausys nuo to už kiek pardavinės juos.  
  • Kazkaip netikiu ir situo sony bandymu. tam, kad tai pasiteisintu reiktu, kad zaidimu kurejai rimciau ziuretu i tai. o daba tik keli AAA zaidimai palaikomi. manau. kad tam jog tai pasikeistu reiktu, kad ir PC bei microsoftas rimtai isijungtu. Tada developeriai pradetu matyt, kad is to galima uzdirbt ir pradetu kazka rimtesnio leist. o iki tol tai vel bus gal tik keli geri zaidimai
 • 28 Dizainas

  1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


   • Taip
   • Ne
  2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


   • PlayManija.lt 4.0
   • PlayManija.lt 3.5 Reboot
   • RetroManija
   • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

 • Naujausios viktorinos