curseteen1

Heelys

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, planuoju pirkti Heelys batus ir nusprendžiau prieš tai pasiklausti jūsų nuomonės apie juos. Ar jie patogūs ir t.t? Gal kas yra bandęs? Bijau, kad jie bus nepatogūs kasdieniam naudojimui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ehh, befirminių kažkokių nepirk. :trikampis: Perki Supra, Lakai, eS, kad ir tuospačius Vans'us ir laikys jie amžinai. Pats vakar tokius nusipirkau: Nuotrauka

na aišku ir kainavo nemažai, £48 tiesiai iš Vans parduotuvės, beeet ir pavasario 2011 kolekcija. Turiu Vans era 95 dar, lako jau nuo rugsejo 1, dar neįplyšo net. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsimeu mano draugas lietuvoje turejo sponsorius su tais heely batais :trikampis: moo tu kartais nepostini per skater.lt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ehh, befirminių kažkokių nepirk. :trikampis: Perki Supra, Lakai, eS, kad ir tuospačius Vans'us ir laikys jie amžinai. Pats vakar tokius nusipirkau: Nuotrauka

na aišku ir kainavo nemažai, £48 tiesiai iš Vans parduotuvės, beeet ir pavasario 2011 kolekcija. Turiu Vans era 95 dar, lako jau nuo rugsejo 1, dar neįplyšo net. :D

 

ziaurei grazus...NEREALUS.pas mane panasus tik as megstu aukstus images%3Fq%3Dnike%2Bdunk%2Bhigh%2Bviolet%26hl%3Dlt%26biw%3D1280%26bih%3D608%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&itbs=1&iact=hc&vpx=146&vpy=93&dur=551&hovh=183&hovw=275&tx=175&ty=46&oei=652cTb3xH4ufOqHx0f0G&page=1&ndsp=15&ved=1t:429,r:0,s:0 Redagavo urbis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, planuoju pirkti Heelys batus ir nusprendžiau prieš tai pasiklausti jūsų nuomonės apie juos. Ar jie patogūs ir t.t? Gal kas yra bandęs? Bijau, kad jie bus nepatogūs kasdieniam naudojimui.

 

Jesus Christ, tik jau ne sitie sh. Lietuvoj yra tikrai didelis pasirinkimas tarp classic shoes'u. Tik nepirk riedutiniu batu, nu aisku isimtis, kad tau kokia 12-13metu ir tiesiog nori viska ismegint :trikampis:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jau tie vaikai mane mokykloj su tais batais uzkniso. Pasirodo, ne viena mane, nes uzdraude pas mus juos :trikampis: Kai ppriezasti paminejo, kad grindys gadinasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.