tadasas99

Žvejų kampelis

Rekomenduojami pranešimai

cia gal apie nersta sneki, brakonierius busi? :thumbup:

seip keista kazkaip, ko jos po nersto lenda i tuos kanalus!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jos lenda kur siltesnis vanduo, katik gryzau is zvejybos pagavau 2.5kg lydeka, oi smagu buvo traukti :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi buvau, ryte baloj apie kg ydeka pagavau, o iki kanalo nuvares galvojau mailiu pagaves mesiu ant lydekos, tai kibo smagus eseriai, taip ir likau su viena lydeka ir 16 eseriu apie 20cm!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aiktu su tom lydekom tai as nzn kaip yra, jos b***** gali savaite turbut neesti nieko :whistling: arba kita kart pataikai tokia diena kad net imti nenori, bet vakarykstes tos kur pagavau tai agresyvios buvo ir kliovas buvo toks ne pasyvus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, jau ziogu yra, o ir sapalai netoli krantu buriuojasi, muselininku rojus! :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

rugpjutis stambiu laimikiu metas, domintu lynai, gal kas isduotu kokia geresne lynu vietele, mano pamegta tinklininkai prasukavo!

p.s. jei ka domina tai nemune apie sakius si savaitgali pagautas virs 40kg samas, gyva zuvele ant dugno, samas zveji issivede pasivaikscioti 2.5km pakrante ir tik tada islipo i kanta!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

jei tau ispudingas 40kg šams labiau nustebsi pamates 52kg šama http://ikrauk.15min.lt/laisvalaikis/41872

o siaip tai labai senai bezvejojau nebeatsikeliu taip anksti kad kibims gers butu.Nes pas mane prude karosiukai nuo 4 iki 7 val nuostabiai kimb o daugiau nixuja,o prie didesnis ezers gan toli

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane prude kazkodel iki 7 val seip tik kimba, o nuo 7val pasirodo delniniai :) , bet puse 8 teik i darba varyt!

 

bet karosai tik is neturejimo ka veikti, o lynas tegul ir 0.5kg jau biski adrenaino duoda!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu sapalas, tai sapalas, bet va upetakis kitas reikalas. Bet neprisiruosiu as nulekti ju pamucinti.

 

pernai gaudydavau, bet jau siemet nera noro ju iekoti, geiau jau dugnine ir kas papuls ta ir kepsim! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pernai gaudydavau, bet jau siemet nera noro ju iekoti, geiau jau dugnine ir kas papuls ta ir kepsim! :thumbup:

 

Nu kaip cia pasakius, kantrybes ir as neturiu po tuos sabakstynus trankytis bet dabar kai galiu normaliu pagaudyti tai zinai, kitas reikalas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labai patinka vaziuoti palteliuose y toki uzkampiuka pelkyna pazvejot ankstyva ryta,yra toks prudelis uzeles tai tik zuvys gyvena,buvau pagaves is ten 8kg karosa,bet pagailejau paleidau,nes nesinorejo valgyt :D seip dabar kibimas nelabai toks palikes,na jei atsils reikes nulekt nes,kai silta visada gerai kimba jos,yra lynu,karosu ir dar kazkokiu nebeatsimenu,bet labiausiai tai karosai kimba,bet ne maziukai o jau paauge

Jopsikmat :DDDD ne ta skaiciu uzspaudziau tamsoi ;dDD 3kg

Redagavo mechanikas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D :D :D 8kg karosas? :D:) :) Nu jo, noreciau as toki pamatyti... Cia gal is kokius kitos planetos tas karosas? Ar perkaitusios smegeneles?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D :D :D 8kg karosas? :D:) :) Nu jo, noreciau as toki pamatyti... Cia gal is kokius kitos planetos tas karosas? Ar perkaitusios smegeneles?

 

kiek as zinojau tai karosas iki 5kg uzauga, bet tokiu neesu girdejes kad kas pagautu, jau 2kg ir galima drasiai nete girtis savo laimikiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.