Sharasi

DVD-ROM pirkimas PATARKYT

Rekomenduojami pranešimai

O tai kaip čia reike piešti ant mano dvd romo yra tokia galimybė?

 

specialus diskai turi buti, na ju pavirsius paruostas ir programele reik tureti kad galetum piesti ant ju ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi NEro 7 Premium ten jau yra programa Label Designer, per ja ir viska gali pasidaryti. Yra gidu visokiu patarimu internete kaip piesti. Pasilenk ir pasiziurek, kai spaudi mytuka kad atidaryt dvd roma ar ant to stalciuko kai islenda yra parasyta LightScribe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

specialus diskai turi buti, na ju pavirsius paruostas ir programele reik tureti kad galetum piesti ant ju ir viskas

 

O kokia programa, nes pas mane ant verbatim disko dežutės parašyta Lightscribe? Redagavo DoZyMaY

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ant dvd romo irgi yra toks zenkliukas LS, tai per Nero 7 Premiuim - Label Designer

Redagavo make1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LG nepatarciau, nes jie labai garsiai dirba. Optiarc gaminiai yra geriausias ir optimaliausias variantas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ant dvd romo irgi yra toks zenkliukas LS, tai per Nero 7 Premiuim - Label Designer

 

arba galima paprastesni softa naudoti nemokamai atsisiuntus is www.lightscribe.com puslapio, + template manageri ;) bent jau as tuo naudojuosi ir esu patenkintas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba galima paprastesni softa naudoti nemokamai atsisiuntus is www.lightscribe.com puslapio, + template manageri ;) bent jau as tuo naudojuosi ir esu patenkintas ;)

 

Tipo šita atsisiūsti? LIGHTSCRIBE TEMPLATE LABELER

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, katik isigyjau nauja SAMSUNG DVD-ROM'a uz 65 lt, ir jau du zaidimai is dvieju puikiai irasyti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va, katik isigyjau nauja SAMSUNG DVD-ROM'a uz 65 lt, ir jau du zaidimai is dvieju puikiai irasyti ;)

 

Vidini ar išorini? Ir kur pirkai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirko paprastoj pc dalių kompiuterinėje parduotuvėje kėdainiuose,ten ir aš visus savo dvd-romus buvau įsigijęs,ir pirko tikrai paprastą,nes už tokius pinigus išorinio nepaimsi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

arba galima paprastesni softa naudoti nemokamai atsisiuntus is www.lightscribe.com puslapio, + template manageri ;) bent jau as tuo naudojuosi ir esu patenkintas ;)

 

Kaip suprast atsisiusti softa ir naudoti, tu viska gali pasidaryti, bet negalesi naudotis Litghscribe (piesti ant disku) nes pas tave ne specialus dvd romas, bet koks dvd romas nepiesia ant disku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vidini ar išorini? Ir kur pirkai?

 

taip FUZA zino viska ;) tikrai pirkau vidini, kedainiuose is paprastos kompiuteriniu daliu parduotuves ir dar du metai garantija, viskas liuks ;)

Redagavo Sharasi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasidariau paveikslėlį ant disko su LIGHTSCRIBE TEMPLATE LABELER, bet kažko jis nėra labai ryškus ir galima sakyti nespalvotas gal žinot kodėl? Gal čia reike kažką specialei nustatyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.