Moo

iOS 4.3.2 Untethered Jailbreakinimas

Rekomenduojami pranešimai

Nedarom Update jeigu jums reikia Unlock, kadangi .IPSW gali užupdate'inti jūsų baseband į 06.15. Jei jūs ant 05.14 ar 05.15, jums reikia daryti tik šį gidą, unlock'inimą atskirai.

Yra pranešimų, kad su 06.15 baseband jūsų GPS gali nebeveikti. Dev - Team šiuo metu dirba taisydami tai.

Primenu, kad aš šio gido pats nedariau savo rankomis, kadangi dar nespėjau. Parašiau šį gidą vien dėl to, kad buvo žmonių kuriems šio gido reikėjo.

 

Oke

 

1. Kuriam folderį pavadinimu "Pwnage" (be skliaustų).

 

2. Atsisiunčiame RedSn0w iš čia. Taippat parsisiunčiame jūsų iDaigto 4.3.2 .IPSW. Ir viską sukeliame į tą patį Pwnage folderį.

 

3. Prijunkite savo iDaigtą prie kompiuterio ir paleiskite iTunes.

Nuotrauka

 

4. Pasirenkame savo iDaigtą kairėje pusėje, ir matome:

 

Nuotrauka

 

5. Tada spaudžiame SHIFT, ir spaudžiam ant "Restore mygtuko pasirenkame iš "Pwnage" folderio "iPhone3,1_4.2.1_8C148_Restore" ir spaudžiame "Open":

 

Nuotrauka

 

6. Atidarome "redsn0w.exe" iš "Pwnage" folderio įėję į "redsn0w_win_0.9.6b4":

 

Nuotrauka

 

7. Atsidaro, spaudžiam "Browse":

 

Nuotrauka

 

8. Tada vieną kartą paspaudžiame ant jūsų .ipsw ir tada "Open":

 

Nuotrauka

 

Jei jūsų iDaigtas yra taisytas modelis, tada spaudžiame "Yes". Jei ne - "No". Aš spausiu "No" Kadangi man nereiks Custom Boot logo. :)

 

9. Kada jūsų .ipsw buvo patvirtinta, spaudžiame "Next":

 

Nuotrauka

 

10. Redsnow pradės ruoštis jailbreak'uj:

 

Nuotrauka

 

11. Dabar pasirenkame, tik to ko jums reikia. Mano atveju - "Install Cydia" ir "Next

 

Nuotrauka

 

12. Tada jums iškils warning'as. Jai norite instaliuoti iPad baseband'ą, spauskite Taip ir vėliau pažymėkite "Install iPad baseband" jei jums reikia.

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

13. Įsitikiname, kad jūsų iDaigtas yra išjungtas ir spaudžiame "Next":

 

Nuotrauka

 

14. RedSn0w pradės jus vesti į

:

 

Laikom POWER mygtuką 3sekundes:

Nuotrauka

 

Neatleisdami laikom abu POWER ir HOME mygtukus:

 

Nuotrauka

 

Atleidžiame tik POWER mygtuką ir toliau laiko HOME mygtuką iki tol, kol RedSn0w patvirtins jūsų iDaigtą:

 

Nuotrauka

 

15. Laukiame kol jūsų iDaigtas persikraus.

 

Nuotrauka

 

16. RedSnow dabar upload'ins naują RAM Disk'ą ir Kernel'į:

 

Nuotrauka

 

17. Viskas baigsis. Dabar palaukite kol jūsų iPhone vėl persikraus. Ne? Patys išjungiate ir įjungiate savo iDaigtą. :)

 

Nuotrauka

 

Klausimai, bėdos? Rašykit į šitą temą.

 

Prašykit gidų, jai reikia parašysiu!

 

Good luck, ačiū už dėmesį. :)

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b***** nesuprantu, per iTunes neleidžia net į 4.3.2 update'inti - error 3194 :)

 

EDIT: Nusi'jailbreak'inau!

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia darytis pačiam Custom .IPSW. :D Ten kur daviau puslapį - keičiasi .IPSW. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz sita gida, viskas pavyko kuo puikiausiai. Turiu dar klausima, jei tarkim noreciau pasinaikinti Jailbreak'a ir padaryciau restore, kaip butu su kontaktais,kurie yra telfone, ar jie dingtu ar liktu? Jei dingtu, tai kaip butu galima kur nors juos persirasyti. Dekingas uz atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iDaigto 4.3.2 .IPSW.

tai cia kaip supratau ir yra custom IPSW? :cheers:

 

Ne.

 

Dekui uz sita gida, viskas pavyko kuo puikiausiai. Turiu dar klausima, jei tarkim noreciau pasinaikinti Jailbreak'a ir padaryciau restore, kaip butu su kontaktais,kurie yra telfone, ar jie dingtu ar liktu? Jei dingtu, tai kaip butu galima kur nors juos persirasyti. Dekingas uz atsakymus.

 

Tau iTunėse turi būti pažymėta, kad jie viską išsaugo. Na man su default nustatymais išsisaugojo, nors man net nereikėjo. :D

 

zmones patarkit is kur galima atsiusti iPSW kad nesikeistu baseband?

 

Tau reikia pačiam pasidaryti Custom.IPSW su Sn0wbreeze. Na betkuriuo atveju manau reiks daryti gidą kaip tai pasidaryti... :D

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj jei galetum, padaryk prasau zmogau! :cheers: nes internete daug yra custom ipsw, bet ka zinai gal ten virusas? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai, geriau sudėsiu jums custom .ipsw ir viskas, geriau bus. :cheers:

 

Siunčiamės CUSTOM .IPSW failus

------------------------------------------------------------------------------

 

iPad 1

Hotfile.com: One click file hosting: iPad1_iOS4.3.2_Custom_mahmood1.zip

 

------------------------------------------------------------------------------

 

iPhone 4

 

Siunčiamės iPhone 4 iOS 4.3.2 Untethered ACTIVATED - Žmonėms, kurie yra su ne savo telefono originaliomis kortelėmis.

 

Siuničamės iPhone 4 iOS 4.3.2 Untethered UN - ACTIVATED - Žmonėms, kurie yra su savo telefono originaliomis kortelėmis.

 

------------------------------------------------------------------------------

 

iPhone 3GS

 

Žmonėms, su nauju BootRoom'u

 

Siunčiamės iPhone 3GS iOS 4.3.2 Untethered ACTIVATED - Žmonėms, kurie yra su ne savo telefono originaliomis kortelėmis.

 

Siunčiamės iPhone 3GS iOS 4.3.2 Untethered UN - ACTIVATED - Žmonėms, kurie yra su savo telefono originaliomis kortelėmis.

 

Žmonėms, su nauju BootRoom'u ir baseband 06.15

 

Siunčiamės iPhone 3GS iOS 4.3.2 Untethered ACTIVATED - Žmonėms, kurie yra su ne savo telefono originaliomis kortelėmis.

 

Siunčiamės iPhone 3GS iOS 4.3.2 Untethered UN - ACTIVATED - Žmonėms, kurie yra su savo telefono originaliomis kortelėmis.

 

------------------------------------------------------------------------------

 

iPhone 3GS

 

Žmonėms, su senu BootRoom'u

 

Siunčiamės iPhone 3GS iOS 4.3.2 Untethered ACTIVATED - Žmonėms, kurie yra su ne savo telefono originaliomis kortelėmis.

 

Žmonėms, su senu BootRoom'u ir BaseBand 06.15

 

Siunčiamės iPhone 3GS iOS 4.3.2 Untethered UN - ACTIVATED - Žmonėms, kurie yra su savo telefono originaliomis kortelėmis.

 

------------------------------------------------------------------------------

 

iPod Touch 4G

 

Siunčiamės iPod Touch 4th Gen iOS 4.3.2

 

iPod Touch 3G

 

Siunčiamės iPod Touch 3rd Gen iOS 4.3.2

 

------------------------------------------------------------------------------

 

Gidas vėliau. :D

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesigauna man kazkaip padaryti su custom ipsw jailbreak kai pradedi daryti spaudi ant redsn0w browse padarai ir surandi custom ipsw va ka raso redsn0w:

Mano nuoroda

Redagavo enzas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada reiks pačiam gamintis tau. :thumbup: Arba pamegink kitą custom .IPSW siųstis.

Sekmadienį/Pirmadienį tikriausiai bus gidas mano, būsiu jau gryžęs UK. :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada reiks pačiam gamintis tau. :thumbup: Arba pamegink kitą custom .IPSW siųstis.

Sekmadienį/Pirmadienį tikriausiai bus gidas mano, būsiu jau gryžęs UK. :thumbup:

 

tai o gal man restore per itunes reikia darytis su situ custom ipsw nes pas mane 4.2.1 ios stovi? gal del to ir neranda nes neatnaujintas ios?

 

tai o gal man restore per itunes reikia darytis su situ custom ipsw nes pas mane 4.2.1 ios stovi? gal del to ir neranda nes neatnaujintas ios?

 

padariau restore su situ ipsw, isvis viskas dingo visas softas ka daryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.