Oligarchas

Pasiulikit geru mmorpg

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,taigi gal galit pasiulit kokiu geru mmorpg game ten be l2 wow ar sro,noris kakza nauja isbandyti bet kompas kol nepergeriausias tai nesitikiu daug pas mane 1gb ram 128mb vaizduske 1,8ghz tai ant tokios sistemos kokiu geru mmorpg pasiulikit kad tikrai idomu butu lost.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,taigi gal galit pasiulit kokiu geru mmorpg game ten be l2 wow ar sro,noris kakza nauja isbandyti bet kompas kol nepergeriausias tai nesitikiu daug pas mane 1gb ram 128mb vaizduske 1,8ghz tai ant tokios sistemos kokiu geru mmorpg pasiulikit kad tikrai idomu butu lost.

 

pwi.perfectworld.com

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsimenu kažkada Cabal žaidžiau, bet jie visi vienodi (bent man). Pasirenki klasę, renki exp, keli lvl. Nusibosta labai greit, todėl neužsitęsdavo labai mano žaidimai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man tas pats,as tik seip kol vaiksciot negaliu tai seip laiko prastumimui tiks koks mmo,visad smagu biski palost kol pradzioi kablys buna po to jau deleted. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tokiu AK tik runescape lošt daugiau nėra ką pasiūlyt, šiaip kas turi gerus kompus dar yra naujas mmorpg išėjęs prieš mėn pavadinimu RIFT.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NU bandyk Diablo 2 gal nzn, nepamenu dar vieno pavadinimo, bet be l2, wow nzn ar yra kas gero dar :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.