Jamolt

Krepsinio kamuolys

Rekomenduojami pranešimai

Va toki kamuoli reik tureti.Pirkom prie 5-6 metus uzh panasiai 90lt.Va koks dabar:

Nuotrauka

 

 

P.S. Labai geras kamoulys,tik atrodo nudroztas (toks ir yra):cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va toki kamuoli reik tureti.Pirkom prie 5-6 metus uzh panasiai 90lt.Va koks dabar:

Nuotrauka

 

 

P.S. Labai geras kamoulys,tik atrodo nudroztas (toks ir yra):cheers:

 

regi, tai as ir noriu, kad man taip laikytu, planuoju koki spalding street (outdoor), gal padetum surast tinkamiausia varianta kamuolio :D. tik kaina proto ribose kaip minejau 100lt :D. buciau dekingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip minėjau šitą Derricko Rose'o vardinį Wilsoną gali imt arba tas kur tu numetėi irgi neblogas, nes draugas turi tos serijos kamuolį, tai kažkur 1.5 metų ir normaliai dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip minėjau šitą Derricko Rose'o vardinį Wilsoną gali imt arba tas kur tu numetėi irgi neblogas, nes draugas turi tos serijos kamuolį, tai kažkur 1.5 metų ir normaliai dar.

 

tai jo tavo tas fainas tik kad pas mane yra biski siursksti anga, tai greit nusidroztu tie waves.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip minejo kolega geriausia nueik i realia kokia parduotu, kur galesi paciupinet kamuolius, kurie geriau prie rankos lips ir panasiai, nes tarkim mes zaidiziam su moltenu ir salej ir lauke tai man jis nelabai taip, nors kitiems jis patinka, bet man prie rankos niekaip nelimpa ir viskas o as turiu truputuka paprastesni xoops'a is maximos pirka uz 40 lt ir jis man toks smagus ir su vienu delnu islaikyt gali apvertus, tik toks minusiukas kad gal kiektai per lengvas... na bet cia kiekvienam pagal zaidymo stiliu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tikrai taip. Wilsonai apskritai vieni geriausiu pagal kainos ir kokybės santyki. Jie gan pigiai kainuoja, bet tikrai yra labai geri. Kažkada net eurolygoje su Wilsonais lošė. Pats tą D. Rose Wilsoną turiu ir vos ne kas antras draugas turi Wilsonus. Labai populiarus ir geri, ilgaamžiai kamuoliai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai taip. Wilsonai apskritai vieni geriausiu pagal kainos ir kokybės santyki. Jie gan pigiai kainuoja, bet tikrai yra labai geri. Kažkada net eurolygoje su Wilsonais lošė. Pats tą D. Rose Wilsoną turiu ir vos ne kas antras draugas turi Wilsonus. Labai populiarus ir geri, ilgaamžiai kamuoliai. :D

 

o ta kur 109 lt parodziau, kazin nebus akmeninis koks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ta kur 109 lt parodziau, kazin nebus akmeninis koks :D

 

Nebus. Pas mus krepšinio treniruotėje buvo vienas toks kamuolys, tai nieko blogo nepasakyčiau labai. Tik skirtumas, kad mes salėj žaidėm. Šiaip jis panašus šiek tiek į Maximos tuos po ~60lt, tik žinoma kokybiškesnis ir ilgiau laiko šis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Molten labai geri, tiek krepšinio, tiek futbolo, tiek tinklinio, visi labai geri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Molten labai geri, tiek krepšinio, tiek futbolo, tiek tinklinio, visi labai geri.

 

Molten nesinori.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Molten nesinori.

 

Jei Moltenai netinka, tai Wilsonai geriausi pagal kainą/kokybę lieka. Na ir Nike neblogi, bet man jie nelabia mieli rankai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei Moltenai netinka, tai Wilsonai geriausi pagal kainą/kokybę lieka. Na ir Nike neblogi, bet man jie nelabia mieli rankai. :whistling:

 

 

Noreciau koki spalding pasimt, nes jie sunkesni, nera balionkes, sveria 700g, o paziurejau orange virus, jis sveria 300g..

 

 

imciausi wilson reaction http://www.prosport.lt/category,catalog.item,id.4595 tik reikia zmogaus kuris toki turi ir pasakytu, kad nera labai kietas, slidus, ir sveria 600g~

Redagavo Jamolt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.